Vampirizm Fan Site
Hey yabancı! üye oluıp aramıza katılmaya ne dersin???
Vampirizm Fan Site
Hey yabancı! üye oluıp aramıza katılmaya ne dersin???
Vampirizm Fan Site
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Vampir Sevenlerin Buluşma Noktası - Vampire Clup

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

CastieL

2 posters
YazarMesaj
CastieL Winchester
I. Sınıf İnsan
CastieL Winchester

CastieL Empty
MesajKonu: CastieL   CastieL I_icon_minitimePaz Mayıs 31, 2009 8:09 pm

Başvuran Kişinin;

Adı: Demet
Yaşı: 13
Rp Deneyimi: 2 Ay

Karakterin;

Tam Adı: Castiel Winchester
~ Birkaç Soru:

I. Bir savaşçı olmak mı daha fantastik olur, yoksa bir büyücü olmak mı? Nedeni ile birlikte açıklar mısın?

-Ben Kesinlikle tabikiide Savaşçı derim..Büyücülük bence sadece sözler söyleyip bir şeyler yapıyorlar..(Hakaret gibi olmasın.. Wink ) Ancak Savaşçılar,onlar savaşır ya kazanır ya da kaybeder..Büyücülük de genelde her zaman kazanırsın..Büyücülüğün bir onuru yoktur..Savaşçı her zaman onurlu ve gururludur..Büyücülükte böyle bir şey yoktur..
-

II. En derğer verdiğin kişi sana akıl almaz bir oyun oynadı vereceğin tepki ne şekilde olur?

-Nasıl şekilde olur..Heralde onu derim ki : ''Seni dostum sanardım ama baktım sende bencillik var..Üsgünüm ama artık bir daha benim yüzüme gözükme..Benim artık senin gibi seviyelilerle uğraşacak halim yok!Görüşürüz..'' Sadece bu cümleyi derim ve oradan arkama bile bakmadan giderim..

III."Yükselmek" kelimesi senin için ne ifade ediyor? Neden?

-Bence bir çok anlama gelir ama benim için tek bir anlamı var.. Yükselmek artık sen aşağılarda değilsin demektir..Sen artık güçlü birisin demektir..Aşağıdaki insanlarla değil yeni bir hayata başlamak demektir..Neden mi?Çünkü en anlamlısı bu tabikii..Yükselmek kelimesini bence gayet güzel anlattım. Wink

IV. Sence Vampirler ile İnsanlar dost olmalı mı? Neden?

-Tabikiide olmaları isterim..Ancak bu hiç bir zaman olmayacak..Bir düşünün..Sizce bütün vampirlerin söz dinleyeceğini mi sanıyorsunuz!Elbette bir kaç kişiyi arada sıkıştırıp ısıracaklar ve kendilerinden yapıp dünyada kesin bir politika çıkar..Böylecede savaş başlar..Kesin bence Vampirler kazanır elbet..O yüzden olmaları isterim,ancak bu hiç bir zaman olmayacak..

V. Bir savaştasın ve diğer tüm arkadaşlarını kaybettin etrafında iki güçlü yaratık var! Onlarla savaşabilecek gücün olduğundan emin değilsin vereceğin tepki ne yönde olur?

- Kolay kolay kurtulacağını sanma..Gel bir de beni dene bakalım ! derim ben kesinlikle ve de savaşmaya başlarım.. Wink Ölürsemde artık ne yapalım bana.. Very Happy

-

Örnek Rp: Angel-Misaki
Yatağımdan gözlerimi açtım..Gün güngüneşlik ve güzel gözüküyordu..Buna sevinmiştim..
Öncelikle Merhaba..Adım Misaki..Kısa kısa kendimden şöyle bahsedeyim..Evde Yalnız yaşıyorum..Ailem beni 1 sene önce terk etti..Evde bir tane hizmetçiyle kalıyorum..Daha 15 yaşındayım,okula gidiyorum,ancak notlarım maalesef çok kötü..Kötülerle savaşmaktan hiç zamanım kalmıyor..Boyum 1.55..Dünyada kötülerle savaşmaktan dolayı hiç çalışmaya zamanım olmuyor..Daha fazla sıkmadan şimdi sizi hikayeme doğru götüreyim..

Sabah kalktım,elimi yüzümü yıkadım,giyinmeye gittim..Dolabıma şöyle bir göz attım..İçinden bulduğum sarı renkte,gül desenli elbisemi almaya karar verdim..Daha sonra giyindim ve ayağıma terlikleri giyip yola koyuldum..Yürürken içimde bir huzursuzluk vardı..Neden di acaba?..Yürürken hem düşünüyor hemde etrafımdaki heykellere gözüm takılıp duruyordu.Herneyse,en sonunda merdivenlere geldim ve aşağı yavaşça inmeye başladım.Yerlere bakıyordum,karşıma değil..Ancak kafamı kaldırdığım anda biranda annemi gördüm!O burada ne arıyordu acaba?Ne işi vardı ki!?Keşke bir şeyler anlayabilsem..Ağzımdan bir sözcük bile çıkmıyordu..Saçları arkaya attım ve sandelyeye oturdum..Annemi bir inceledim..Nedense bir melek gibi gözüküyordu..Saçlarını topuz şeklinde toplamış,benim gibi bir elbise giymişti..Ancak onun elbisesi beyaz ve üzerinde hiçbir desen yoktu..Ayakkabıları da parlak şeffaf idi..Aynı bir melek gibi..''İyi görünüyorsun Misaki..Seni görmeyeli çok fazla şey değişmemiş gibi..''''Sen öyle san anne,beni terk ettiğinizden beri bir çok şey değişti!!''Ağzımdan o kadar fazla ses çıkmıştı ki,galiba bende kulaklarımı tıkayıp söylemeliydim..Hizmetçimizde durmadan sofraya bir şey getiriyordu..Şimdi hatırladım!Bugün Cumartesi idi..Güzel bir gün olacaktı..Ancak annemin gelmesi herşeyi bozmuştu..''Sana buraya Bir şey söylemek için geldim Misaki..Daha sonra gideceğim,tamam mı?O zaman mutlu olur musun?''''Ne istersen yap..Söyledikten sonra gidebilirsin de,kalabilirsin de..Ne istersen..''''Sesim çok umursamaz bir şekilde çıkmıştı,çünkü gerçekten umursamıyordum..Annem karşımda iç çekti ve hazırlandı..O ince ve kırmızı rujlu dudakları bibirinden ayrıldı ve ''Sen ve ben bir meleğiz Misaki..''dedi..

En son CastieL Winchester tarafından Ptsi Haz. 01, 2009 8:49 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Seçmen Vampir
Yüce Vampir
Seçmen Vampir

Karakter Sayfası
Karakterin Adı: Lucius.
Özel Yetenek: Vampire Dönüştürme
Statü: Safkan Vampir

CastieL Empty
MesajKonu: Geri: CastieL   CastieL I_icon_minitimePtsi Haz. 01, 2009 12:04 pm

UYARI: Karakterinizin ne olduğu konusunda bir bilgi veremezsiniz! Karakterinize bir soyad eklemek zorundasınız! Hiçbir yerden (Animelerden) alıntı kullanamdan bir Rol Oyunu yazmalısınız!

Başlığınızı düzenlediğiniz zaman seçileceksiniz...
CastieL Winchester
I. Sınıf İnsan
CastieL Winchester

CastieL Empty
MesajKonu: Geri: CastieL   CastieL I_icon_minitimePtsi Haz. 01, 2009 8:50 pm

Değiştirdim.. Wink Artık kendi RPG mi yazdım.. Wink
Seçmen Vampir
Yüce Vampir
Seçmen Vampir

Karakter Sayfası
Karakterin Adı: Lucius.
Özel Yetenek: Vampire Dönüştürme
Statü: Safkan Vampir

CastieL Empty
MesajKonu: Geri: CastieL   CastieL I_icon_minitimeSalı Haz. 02, 2009 12:00 pm

Hmm senin hangi ırktan olabileceğini açıkça görebiliyorum İnsan!

I.Sınıf İnsan

Not: Rp yazarken görülen geçmiş zamanda üçüncü tekil şahısın ağzından yazmalısın!...

CastieL
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» CastieL (VampireKnightFan) Geldi! ^^