Vampirizm Fan Site
Hey yabancı! üye oluıp aramıza katılmaya ne dersin???
Vampirizm Fan Site
Hey yabancı! üye oluıp aramıza katılmaya ne dersin???
Vampirizm Fan Site
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Vampir Sevenlerin Buluşma Noktası - Vampire Clup

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

SELAM VAMPİRLER

4 posters
YazarMesaj
TOREADOR

TOREADOR

SELAM VAMPİRLER Empty
MesajKonu: SELAM VAMPİRLER   SELAM VAMPİRLER I_icon_minitimeÇarş. Ocak 27, 2010 5:44 pm

Hepinize merhaba arkadaşlar ben TOREADOR küçüklüğümden beri hep vampir olmak istedim inşallah bi gün olurum Smile
Psişik Vampir

SELAM VAMPİRLER Empty
MesajKonu: Geri: SELAM VAMPİRLER   SELAM VAMPİRLER I_icon_minitimeC.tesi Tem. 27, 2013 4:45 pm

Merhabalar sevgili vampirler.Ben aranıza yeni katılmış arkadaşınız Psişik Vampir.Evet,yanlış okumadınız.Psişik Vampir.Ben biyoenerji bilimiyle ilgilenmekteyim.Biyoenerji çalışmaları yapıp psişik vampir olacağım.Aşağı yukarı dört ya da beş aylık düzenli bir çalışmayla gerçekleşebileceğini düşünüyorum.O yüzden kendimi bu şekilde tanımlıyorum daha şimdiden,kusuruma bakmayın.Bir süredir vampir olmak istiyordum ve kararımı psişik vampirlikte kıldım.Psişik vampirlik doğrudan parapsikoloji biliminin içerisine girmekte.Bir diğer adı da enerji vampirliğidir.Yani enerjiden ibaret olan evrenimizdeki her enerji kaynağından enerjiler çekerek kendini her daim güçlü kılan bir vampir klanıyız.Buna insanlar,hayvanlar gibi canlılar da dahil.Canlı varlıklardan da enerji çekebiliriz.Hatta bu şekilde bir insanı öldüren türlerimiz var.Ama ben doğrudan doğa güçlerinden ve evrendeki yüksek enerji akımından enerji çekmeyi planlıyorum.Tıpkı sizlerden bazılarınızın insan kanıyla beslenmeyi reddettiğiniz gibi.Yani elemental vampir olmayı düşünüyorum ki;zaten evrende ve doğada varolan enerjiler en yüksek frekanslı enerjilerdir.Yani bu enerjiler dururken insan gibi zayıf,güçsüz,sıradan bir kaynaktan enerji çekmek biraz saçma olsa gerek.Neyse,uzatıp sizi sıkmayayım.Umarım aranıza enerji vampiri kabul ediyorsunuzdur.Ediyorsanız çok güzel olur.Etmiyorsanız da yine de sağolun.Eğer enerji vampiri olgusunun sahte olduğunu düşünüp,orijinal olmadığını düşünüp beni aranıza kabul buyurmazsanız bana hemen bildirin.Ben de bir daha size rahatsızlık vermem ve forumunuzdan ayrılırım.Karar sizin.Parapsikolojide yeri var ve siz vampirler parapsikoloji bilimiyle haşır neşirsiniz ama yine de enerji vampirliğini sahte buluyorsanız sizi anlarım.Kabul ederseniz de aranızda bulunmak bana çok şey katacaktır.Harika bilgiler ve arkadaşlıklar edineceğim.Birlikte kocaman,görkemli,harika bir yükselişe tanıklık edeceğiz inşallah.Hepinizi sevgiyle,saygıyla selamlıyor ve gözlerinizden öpüyorum.İyi forumlar.
lordzorton

SELAM VAMPİRLER Empty
MesajKonu: Geri: SELAM VAMPİRLER   SELAM VAMPİRLER I_icon_minitimeC.tesi Ağus. 17, 2013 5:57 pm

arkadaslar bende uzun süredir elektrik vampirligi üzerine bilimsel calismalar sürdürüyorum. kani bulmak zordur ama elektrik her yerde var yani bi nevi tak fisi bitir isi. bazi elektrik vampirleri 220 voltla besleniyorlar hatta daha ileri gidip bütün bir mahallenin elektrigini emip sigortalari isik hiziyla patlatiyorlar
ama elektrik vampirlignin bir rajonu var azla yetinmeliyiz yoksa insanlik varligimizdan haberdar olabilir o yüzden ben gizli gizli kalem pil kemiriyorum geceleri cok degisik bi his o kadar ilginc ve mistik bi hiski anlatamam parmagimi elektrik prizine sokunca bütün sehrin elektrigini icimde hissediyorum inanilmaz bi sey lanet olsun dostum hadi byby
umutsuzkan

SELAM VAMPİRLER Empty
MesajKonu: Geri: SELAM VAMPİRLER   SELAM VAMPİRLER I_icon_minitimePerş. Eyl. 05, 2013 3:32 pm

lordzorton gene ibnelik yapıyo siteyi yönetenlerde bunu destekliyo olum sen kendini ne sanıyon lan

neyse psişik vampir ben seni destekliyorum ama sana söleyim parapsikoloji hakkında en ufak fikri olmayan bir sitede bu konuyu açma rezil olursun bunlar kan içip ölümsüz olmaya inanırlar parapsikolojiye inanmazlar psişik vampirliği farklı yolla olduğunu duydum ama sana tavsiyem wiccanlara sor bulursun wiccan parapsikoloji konularına benzer. daha detaylı anlatmıcam kısaca astral bedeni satacaksın Wink

SELAM VAMPİRLER
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» selam gerçek vampirler
» selam
» selam
» selam arkadaşlar :D
» vampirler