Vampirizm Fan Site
Hey yabancı! üye oluıp aramıza katılmaya ne dersin???
Vampirizm Fan Site
Hey yabancı! üye oluıp aramıza katılmaya ne dersin???
Vampirizm Fan Site
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Vampir Sevenlerin Buluşma Noktası - Vampire Clup

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Hu Huuu Ben Kimim ??

YazarMesaj
Merissa Jacqueelinea

Merissa Jacqueelinea

Karakter Sayfası
Karakterin Adı: Merissa Jacqueelinea
Özel Yetenek: Yok!
Statü: İnsan

Hu Huuu Ben Kimim ?? Empty
MesajKonu: Hu Huuu Ben Kimim ??   Hu Huuu Ben Kimim ?? I_icon_minitimeSalı Nis. 06, 2010 1:42 pm

öhöm...ben Merissa Jacqueelinea bana kısaca Melisa diyebilirsiniz... *-*

Ama demeyin ismim hoşuma gitmiyor Very Happy Very Happy

neden gerçek adımı söylemedim bilmiyorum...sallayın zaten yarın unutursunuz Hu Huuu Ben Kimim ?? 474930
neyse *-*

16 yaşındayım temmuzda 17 yaşımda olacağım bir kaza sonucu diğer dünyayı boylamassam xD gece evi serisinden en sevdiğim kitap av'dı baştan çıkarılmışı okuyana kadar *-* zaten ağladım kitapta TT_TT favori karekterim kim hımmm ???
^ ^' sanırım stark,erik ve damien xD (daha yeni stark fanı oluyorum ^^'hadi hayırlısı) xD

müziği çok severim.Visual kei fanıyımdır.
Favorilerim;
VK;
The GazettE
Alice Nine Sadie gackt miyavi monokuro kinema... falanda filanda. çok
fazla var cidden.hepsini yazmama gerek yok zaten xD

Jrock-Jpop-Kpop-Krock
NewS,Kat-tun,aya kamiki,super junior,dbsk,2pm (jaebeom lu hallerini seviyorum xD şuan şarkıları hiç ilgimi çekmiyor.Şarkılarını dinlemeye kalkıyoruma , dinliyorum dinliyorum aynı ot gibi. Jaebeom oppa mın sesini arıyorum. Fakat malesef yok. Hay ben o JYP nin Hu Huuu Ben Kimim ?? 20773 ),2ne1,big bang,1tym,,jang woo hyuk,supernova,snsd,ss501,f.t. island (wonbin i özledim Hu Huuu Ben Kimim ?? 306441y ),c.n. blue,davinci,4minute,b2st,mblaq,boa,utada hikaru,all attack around,scandal,yui,jasmine,kalfina...

genel:
michael jackson,30 seconds to mars,aloha from hell,my chemical romance,the veronicas,kelly clarkson,no doubt,destinys child,good charlotte,black eyed pears,ping,mcfly...

Cevaplayacağıma inandığınız her şeyi bana sorabilirsiniz Hu Huuu Ben Kimim ?? 706726

Hu Huuu Ben Kimim ??
1 sayfadaki 1 sayfası