Vampirizm Fan Site
Hey yabancı! üye oluıp aramıza katılmaya ne dersin???
Vampirizm Fan Site
Hey yabancı! üye oluıp aramıza katılmaya ne dersin???
Vampirizm Fan Site
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Vampir Sevenlerin Buluşma Noktası - Vampire Clup

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Merissa Jacqueelinea

YazarMesaj
Merissa Jacqueelinea

Merissa Jacqueelinea

Karakter Sayfası
Karakterin Adı: Merissa Jacqueelinea
Özel Yetenek: Yok!
Statü: İnsan

Merissa Jacqueelinea Empty
MesajKonu: Merissa Jacqueelinea   Merissa Jacqueelinea I_icon_minitimeSalı Nis. 06, 2010 2:11 pm

Başvuran Kişinin;

Adı:Melisa
Yaşı:16
Rp Deneyimi:1-2 saat

Karakterin;
Tam Adı:Merissa Jacqueelinea

~ Birkaç Soru:

I. Bir savaşçı olmak mı daha fantastik olur, yoksa bir büyücü olmak mı? Nedeni ile birlikte açıklar mısın?

-Ben hayatım boyunca kılıçlı bir savaşçı olmak istedim.yani büyücülük pek bana göre birşey değil.çünkü büyücülük bana göre anlamsız birşey.büyücülük hayatı daha kolaylaştırıyor.Kesinlikle SAVAŞÇI...

II. En derğer verdiğin kişi sana akıl almaz bir oyun oynadı vereceğin tepki ne şekilde olur?

-bu yaptığının mantıklı bir açıklaması varsa üstüne üstlük affetmesini istiyorsa 1-2 gün düşünürüm eğer hak veriyorsam en az 4-5 gün küs kalırım sonra onu affederim... ama ona hak vermiyorsam küserim ama tabii ki sadece birşeye çok ama çok ihtiyacı varsa yardım ederim.

III."Yükselmek" kelimesi senin için ne ifade ediyor? Neden?

-ben bulunduğum ortamdan memnunsam benim için hiç birşey anlam ifade etmiyor.

IV. Sence Vampirler ile İnsanlar dost olmalı mı? Neden?

-hayır olmamalılardır,çünkü insanlar nankördür hep burnunun dikine giderler Very Happy

V. Bir savaştasın ve diğer tüm arkadaşlarını kaybettin etrafında iki güçlü yaratık var! Onlarla savaşabilecek gücün olduğudnan emin değilsin vereceğin tepki ne yönde olur?

-oradan kaçmam,nasıl olsa tüm arkadaşlarım bir amaç uğruna ölmüş.bende bende gücüm bitene kadar savaşırım.

Örnek Rp:
- Her günkü kavgalar alışılmış biçimde devam ediyordu.Mary babası gittiğinden beri kendisine bi türlü gelememişti.Sorunları hep o yaratıyor babasının yokluğununun sebebini Emily'nin omuzlarına yüklüyordu.Emily ile yaşamaktan nefret ettiğini her fırsatta dile getirmeye bayılıyordu.

"Tamam tamam tamam bu kadar yeter senden ve nasihatlarından nefret ediyorum benimle böyle konuşmaya devam edeceksen..."
"Ne beni burdan kovar mısın ? Bunu yapamayacağını sen de iyi biliyorsun"
Paatt !! Bütün nefretini kapıya atmak istercesine sertçe kapattı.Emily onu mutlu etmek için elinden geleni yapıyordu.Lüks arabalar,süslü eşyalar,kocaman bir oda ... Herkesin gözünün hayranlıkla baktığı siyah lüks arabası o müthiş paralı gençlerle dolu koleje doğruldu.
"Selam Mary!!Güzel görünüyorsun"
Ses arkasından geliyordu.Bu ses Mike'dan başkası değildi.Her sabah Mary'ye "Güzel görünüyorsun" demekten bıkmayan bir çocuktu.Mary onu pek sevmezdi onun arzuladığı bir tip değildi..
"Ahh..Günaydın Mikey sabahları beni karşılaman ne hoş"
Yüzündeki itiici gülümsemeyle Mike'a Git burdan der gibiydi.

Sınıfa adımını attığı anda tüm sınıf ona baktı.Onu baştan aşağı süzerler kusursuz görünüşü herkesi hayretler içinde bıraktı.Herkesin ona baktığını bilirdi sanki bundan gurur duyar gibi bi hali vardı.
"Günaydın Andrea"
Andrea onun en yeni en yakın arkdaşıydı.Böyle popüler bi kızın aniden müthiş yakın bir arkadaşı olmak Andrea'ya bütün okulun onun tanımasını sağlamıştı.Mary'nin aksine Andrea çok normaldi.Pahalı jipleri, lüks kıyafetleri yoktu.Herkes bu arkadaşlığın Mary'nin Andrea'ya acıdığından dolayı olduğunu düşünürdü.
"Günaydın Mary. Bende seni bekliyordum.Dün hatırlattığım notları getirdin değil mi?"
"Ne notu...ahh unuttum."
"Bunu düşündüm ve senin içinde bi ödev hazırladım"
"Minnettarım..Lise tekrarı yapmamamın tek nedeni sen olacaksın"
Teşekkür edercesine gülümsedi.Günü kurtaran yine Andrea olmuştu.Andrea Mary'nin bakıcısı gibiydi.Belkide Mary minnettarlığını onun yakın arkadaşı olarak gösteriyordu.

Mary her zamanki gibi her tenefüs okulda bir tur atar ve insanların onu izlemesini seyrederdi.Mike ona yapışık gibiydi.Kafede,yemekte,her ders bitişi ..
"Yanımda olunca beni sevgilin mi sanıyorsun? "
diye dalga geçmekten zevk alırdı Mary.Her gülüşünde bu zevk rahatlıkla anlaşılıyordu.
1. ders ..2.ders ..3.ders..4.ders..5.ders..6.ders...7.ders PAYDOS!

Okulun en popüler öğrencileri Mary'nin o lüks arabasına atlayıp yemek yemeğe gittiler.Andrea onlarla pek eğlenemezdi genelde de diğer çocuklarlayken Mary Andrea'yı davet etmekten çekinirdi.Bugün farklı bi şekilde çaba sarfetmeden onu da arabaya aldı.
"Hey Andrea bugün bendensin "
Andrea şirin bir bakış beklerken Mary'nin bakışıu oldukça kızgın ve zorlayıcıydı.Bakışından red etme şansının olmadığını anladı. Mary'nin zorlayıcı bakışıan karşılık nazik bir gülümsemeyle karşıladı.
Yemek oldukça normal geçiyordu.Herkes kendi halinde bir şeylerden bahsediyordu.Andrea sanki bütün gözler onun üstündeymiş gibi hissetti.Mary ile olan ani arkadaşlığının şokundan çıkabilmiş değildi henüz.Tüm gözler ona bakmasa da hislerinde yanılmamıştı.Okulun en pöpüler,paralı ve bir o kadar da zampara çocuğu Sam gözlerini dikmiş Andrea'ya bakıyordu.Sanki yüzündeki her ayrıntıyı bilmek istermişçesine..Mary durumdan rahatszı oldu.Eee tabii bakışların başka birine çevrilmesi onun pek hoşuna gidecek bir şey değildi.
"Hey Sammy kendine gel çok dalgınsın daha yemeğine dokunmadın bile.İstersen başka bir yere gidebiliriz."
Sam sanki uykudan yeni kalkmış gibi esneyerek cevap verdi.
"Sanırım her zamanki gibi çuval midem aç olduğunu sandı"
Sam Mary'ye cevap verirken yüzüne bakmaması Mary'i dahada sinirlendirdi.
"Sanırım kalkmalıyız çocuklar "
diyerek ayaklandı.Herkes kendi arabasıyla gitmeye karar verdi.Vedalaşıp ayrıldılar.Andrea Mary ile birlikte arabaya bindi.Mary onu eve götürmek için söz vermişti.Mary Sam'in bakışlarından fazlasıyla rahatsız olmuştu.İçinde gereksiz kuruntular yapmaya başladı.Şu küçük Andreya da bakın.Saçmalık !

Arabada sessizliği Mary bozdu.
"Sam senden gözlerini alamadı."
"Efendim ?"
"Sakın bana fark etmedğini söyleme"
"Dikkat etmedim"
diyerek yalan söyledi.
"Bence senden hoşalnıyor olabilir."
Bunu söylerken boğazını temizlemek zorunda kalmıştı.
Andrea cevap vermektne kurtulmuştu.Mary tam bunu söylerken eve gelmişlerdi.Duymamazlıktan gelerek teşekkür edip araban indi.Mary eve döndüğü için huysuzlanmışrı.

Merissa Jacqueelinea
1 sayfadaki 1 sayfası