Vampirizm Fan Site
Hey yabancı! üye oluıp aramıza katılmaya ne dersin???
Vampirizm Fan Site
Hey yabancı! üye oluıp aramıza katılmaya ne dersin???
Vampirizm Fan Site
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Vampir Sevenlerin Buluşma Noktası - Vampire Clup

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Miss ilyel

YazarMesaj
ilyel

ilyel

Miss ilyel Empty
MesajKonu: Miss ilyel   Miss ilyel I_icon_minitimePerş. Tem. 15, 2010 11:59 am

Başvuran Kişinin;

Adı:ilyel
Yaşı:17
Rp Deneyimi: Doğuştan

Karakterin;

Tam Adı: Miss İlyel Etkün

~ Birkaç Soru:

I. Bir savaşçı olmak mı daha fantastik olur, yoksa bir büyücü olmak mı? Nedeni ile birlikte açıklar mısın?

-Bağlılık yemini olan bir savaşçı olmak isterim.Çünkü savaşçı vampirler bağlılık yemini ettikleri zaman ne pahasına olursa olsun savaşmaya devam eder ve yemin ettikleri varlık için herşeyi yaparlar.Ve bildiğiniz üzere bir vampir istediği zaman bir büyücüden daha kuvvetli olabilir.İç güdüleri hisleri hiç olmadığı kadar güçlü olur.

II. En derğer verdiğin kişi sana akıl almaz bir oyun oynadı vereceğin tepki ne şekilde olur?

- Fazla değer verdiğim biri yok. Kan kardeşim bunu yaparsa aramızdaki bağı sağlama alır ve bunu bir daha yapmasına fırsat vermem.Onun dışında değer verdiklerimden biri yaparsa gördüğü son şey olurum...

III."Yükselmek" kelimesi senin için ne ifade ediyor? Neden?

- Aşşağıdan yukarıya süzülmek..İplerinden kurtularak daha kuvvetli daha dehşet bir duruma gelmek.

IV. Sence Vampirler ile İnsanlar dost olmalı mı? Neden?

- Bu çok karmaşık bir konu...İnsanlar vampirleri anlayamazlar, onların kurguladıkları ve bilmedikleri bir çok şey var ve hisleri kuvvetli olmayan insanlar ,kurguladıkları evrenden dışarıya adım atamazlar.Vampirlerin gizliliklerini koruması gerek ve insanlarla dost olmaları bu durumu tehlikeye düşürebilir Kİ sırf gizliliğini korumak için birçok vampir diğer türdeşleriyle iletişime geçemiyor.Ayrıca insan ve vampir evlilikleri gibi insan ve vampir arkadaşlıklarının neredeyse tek nedeni hazırda taze kan bulundurmak.

V. Bir savaştasın ve diğer tüm arkadaşlarını kaybettin etrafında iki güçlü yaratık var! Onlarla savaşabilecek gücün olduğudnan emin değilsin vereceğin tepki ne yönde olur?

- Soğuk kanlılığımı korur ve içimden gelen sesi dinlerim.Kanımın son damlasına kadar savaşırım...

Örnek Rp:

Karanlığın suskun dudaklarında karmaşık düşüncelerimle boğuşuyordum...Gölgelerin keskin nefesleri boğazıma batıyor, soğuk yağmur damlaları tenimi kesiyordu.Etrafımdaki basit insanların vızıltıları hiç girmedikleri, hiç GİREMEYECEKLERİ dünyamda ki canavarı çıldırtmaktan başka birşeye yaramadı.18ime gelmiştim artık boynumdaki görünmez tasmadan kurtulmuş , şimdiye kadar hiç açamadığım , sırtımda tonlarca demir taşıyormuşum hissini veren kanatlarımı açabiliyordum...Güneşin Geceye teslim ettiği ve 9da canlanmaya başlayan 5te uykuya dalan , gizemin bile ürktüğü dünyaya ben de katılmıştım...
Kimse anlayamamıştı beni kafamda filler tepiniyordu.Susamıştım...Şimdiye kadar gizli gizli tattığım, hiç doyasıya içemediğim kırmızı hayat suyuna ihtiyacım vardı.Ben özgürlüğümün tadına varmama engel olan fikirlerimin çektiği setti aşmaya çalışırken, gecenin suskunluğunu tatlı ve yumuşak o ses bozdu...Saçlarımın örttüğü omuzlarıma yavaşça dokundu ve ''Burada mıydın?'' dedi...

Miss ilyel
1 sayfadaki 1 sayfası