Vampirizm Fan Site
Hey yabancı! üye oluıp aramıza katılmaya ne dersin???
Vampirizm Fan Site
Hey yabancı! üye oluıp aramıza katılmaya ne dersin???
Vampirizm Fan Site
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Vampir Sevenlerin Buluşma Noktası - Vampire Clup

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Merhaba Siteye Yeni kayıt oldum..

YazarMesaj
UmutK

Merhaba Siteye Yeni kayıt oldum.. Empty
MesajKonu: Merhaba Siteye Yeni kayıt oldum..   Merhaba Siteye Yeni kayıt oldum.. I_icon_minitimePerş. Eyl. 20, 2012 7:14 am

Tekrar merhaba ben umut 21 yaşındayım vampileri uzun zamandan beri araştırıyorum hem internette hemde hayatta insanlarla muhabbet ederken konuyu bilerek efsanelere getirip vampirler hakkında bilgi toplayabilmek için insanlara soru soruyorum ama herkez hayal gücümün geniş olduğunu söylüyorlar..yada inanmak istemiyorlar..Ama ben bu efsanelerin durduk yere birinin ağzından uydurulduğunu hiç sanmıyorum..Milyonlarca canlı ve yaşam biçimi var...insanlar beyninin %5ini kullanarak hayatlarını sürdürüyorlar ben ise yaşamımız boyunca sadece beynimizin %5ini kullanabilecek bilgiye sahip olduğumuzu düşünüyorum..İnsan beyni sınırsız bir bellektir.. ve %5ini kullandığımıza göre %95i kadar bir kısmı boş ve öğrenecek çok şeyimiz war demektir..Vampirlere gelelim tabiki vampir olmak istiyorum bende herkes gbi.farklı biri olmak güzel olur hayatta hiç kimse ne olduğunu bilmiyecek gizemli bir şekilde hayatını sürdüreceksin..Kanla besleniyorlar ama sadece insan kanıyla değil hayvanların kanıylada hayatta kalabiliyorlar..İnsan kanı daha lezzetlidir tabi buda iradenin güçlü olup olmadığına bakar...Hayatım boyunca irademe sahip çıktım..vampirlerde duygular daha fazla hissedilir aşk sevgi nefret irade bu yüzden etrafımda sorun olabileceğini düşünmüyorum..Neyse arkadaşlar ADIM Umut KOCAGÖZ aranızda olmaktan mutluyum..

Merhaba Siteye Yeni kayıt oldum..
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» MeRHaBa...!
» Merhaba :)
» StreetPoet'ten merhaba
» Merhaba
» Herkeze Merhaba