Vampirizm Fan Site
Hey yabancı! üye oluıp aramıza katılmaya ne dersin???
Vampirizm Fan Site
Hey yabancı! üye oluıp aramıza katılmaya ne dersin???
Vampirizm Fan Site
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Vampir Sevenlerin Buluşma Noktası - Vampire Clup

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

balıkesirde duyduğum ilginç hikaye

2 posters
YazarMesaj
azatyok

azatyok

Karakter Sayfası
Karakterin Adı: ShaDow
Özel Yetenek: Yok!
Statü: İnsan

balıkesirde duyduğum ilginç hikaye Empty
MesajKonu: balıkesirde duyduğum ilginç hikaye   balıkesirde duyduğum ilginç hikaye I_icon_minitimeÇarş. Kas. 21, 2012 3:32 pm

öncelikle selamlar. anlatacağım hikaye herhangibir siteden alıntı veya çalıntı değildir, bi arkadaşımda duydum bana o anlattı gerçeklik oranını bilmiyorum ama ilgimi çekti.

Balıkesir ... ilçesinin bi köyünde ilçe ve köy ismi belirtmek istemedim, Çobanın teki sabaha karşı sürüsünü otlatmaya dağa çıkmış , sabah ezanına az bi süre kala geri dönerken köyde bulunan derenin üstündeki köprüden geçerken , adamın teki denk gelmiş ve bu çobana birşeyler anlatmaya başlamaış ,çobanı kandırmaya calışmış artık ne şekilde bilemiyorum, yalanlar üstüne yalanlar vaatler, Çobanın aklına dank etmiş , birden bu adamı sıkıca tutmuş ve kollarıylar sarmalamış, adam yalvarmaya başlamış artık nolur beni bırak sana yalvarırım ne istersen yaparım ne dileğim varsa yerine getiririm diye, çobanda dileğini söylemiş ,
''Dünyada ben ölene kadar yanımda karım olarak kalmanı istiyorum '' demiş, adam bunu kabul etmiş ve şu an bildiğim ve bazı kişilerden sordum doğru dediler bende onların yalancısıyım ,

merak edenler adam nasıl olurda kadın olarak kalıo , kimmiş diyenler için açıklıyorum;

anlatılına göre şeytan insanlara bir şekilde herhangibi biri olarak gözükür onun en güçsüz olduğu anda onu kandırmak için yalanlar söyler kafirlerden etmeye çalışırmış , bu çobana gözükmeside o yüzdenmiş ve vaatlerde bulunur muş, ayrıca şeytanın çobana yalvarmasının nedeni, sabah ezanınndan önce salmazsa ,çobana gözüktüğü şekildedünyada kalacağıymış ,ezan bitmeden önce salması gerekirken çoban dileğini karısı olarak yanında kalmasında kullanmış ve mecburen dileğini kabul etmiş. hikayem alıntı deildir kendi yaşadığım ilde duyumumdur,
Şu an adama köyde şeytanın kocası diye hitap ediyorlar ve inanmıyorlarmış ama bu hikaye kulaktan kulağa yayılmış ve şu anda ben siz değerli arkadaşlarımla paylaşıyorum,
Benim asıl ilşgimi çeken kadına soranların aldığı cevap; kadın '' kabul ediyormuş şeytan olduğunu ayrıca kadının nüfus kağıdı veya doğum belgesi v.s hiç bi yerde kaydı yokmuş ve 2 tane çocukları varmış şu anda Anlatacaklarım bu kadar Herkeze SAYGILAR..

// AZATYOK // Question
canselcan

canselcan

Karakter Sayfası
Karakterin Adı:

MesajKonu: Geri: balıkesirde duyduğum ilginç hikaye   balıkesirde duyduğum ilginç hikaye I_icon_minitimeÇarş. Kas. 21, 2012 6:56 pm

ilginç ama bazen gerçekler çarpıtılabilir bizim bilmediğimiz bir şekilde güzel paylaşım olmuş
azatyok

azatyok

Karakter Sayfası
Karakterin Adı: ShaDow

MesajKonu: Geri: balıkesirde duyduğum ilginç hikaye   balıkesirde duyduğum ilginç hikaye I_icon_minitimeÇarş. Kas. 21, 2012 8:24 pm

teşekkürler cansel hanım .

balıkesirde duyduğum ilginç hikaye
1 sayfadaki 1 sayfası