Vampirizm Fan Site
Hey yabancı! üye oluıp aramıza katılmaya ne dersin???
Vampirizm Fan Site
Hey yabancı! üye oluıp aramıza katılmaya ne dersin???
Vampirizm Fan Site
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Vampir Sevenlerin Buluşma Noktası - Vampire Clup

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

bi ısırık atsana bee :D

3 posters
YazarMesaj
suskunkan

Karakter Sayfası
Karakterin Adı:
Özel Yetenek: Yok!
Statü: İnsan

bi ısırık atsana bee :D Empty
MesajKonu: bi ısırık atsana bee :D   bi ısırık atsana bee :D I_icon_minitimePaz Kas. 25, 2012 3:25 pm

evet beyler konu isminde dediğim gibi artık bi vampire bi ısırık atsana be abi diyesim geliyo herkez vampir olmayı istiyor bende tabi bedava site subdomain hizmeti veren sitelerden site açıp googleye ekletiyorum ama siteye giren olmuyor yaa her türlü yolu deniyorum ama vampir nasıl bulunur işte asıl sorun bu eyer internette yapılabilecek bir fikri olan varsa ben her türlü siteyi açarım yeterki sen siteye adam toplayabil iyi bi fikri olupta internetten vampirleri araştırıp bir site açarak vampir bulmak isteyen varsa facemi veriyorum ismimi yazarak beni bulamazsınız çok kişi çıkar umutsuz6 msn'em facebook'a msn mi yazın çıkarım msn de takılmıyorum msnem le facede beni rahatlıkla bulabilirsiniz devamını yazamıyorum msn nin bu site izin vermiyor devamıda ed hotmail.com işte ed işaretini yazıyla yazdım siz anlarsınız zaten şuanda 3 arkadaş araştırıyoruz vc17 nin örümceklerdeki bi enzimde olduğunu duyduk artık herşeyi denemeye hazırız bu enzim kesesi nerede onu araştırıyoruz bu açıklamaya göre bir retrovirüs olan vc17 yarasayla alakası yok örümcekte bulunan bir virüs falan filan başka bir kanıt var elimizde kanıt küçükmü yoksa çokmu büyük bilemiyoruz sizde görmüşsünüzdür internette vampir olduğunu söyleyenler var bunlardan birtanesi numarasını vermiş açık açık numara yanlıştır dedik ama genede bi aradık adam hattını kapatmış bu bize büyük bir kanıt olabilir yeni numarasını aldık henüz arayamadık bizim istediğimiz bize araştırma yönleri katabilecek kişiler bize katılmak istiyorsanız beni ekleye bilirsiniz facede
nutty_chocolte

nutty_chocolte

MesajKonu: Geri: bi ısırık atsana bee :D   bi ısırık atsana bee :D I_icon_minitimePerş. Kas. 29, 2012 8:47 pm

virüsü herkes bulamıyo ama :S başka yolları olduğunu da duymuştum araştırma yapıyorum zaten
Ehl-i Beyt

MesajKonu: Geri: bi ısırık atsana bee :D   bi ısırık atsana bee :D I_icon_minitimeC.tesi Ara. 01, 2012 10:57 pm

Kızsan:Kızım biz insan değil miyiz?Bi ısırık atmak için illa ki vampir mi olmak lazım?Ne olu du yani bizde bi tane atsak Smile
suskunkan

Karakter Sayfası
Karakterin Adı:

MesajKonu: Geri: bi ısırık atsana bee :D   bi ısırık atsana bee :D I_icon_minitimeC.tesi Ara. 01, 2012 11:26 pm

Arkadaşlar acaba vampir çağırmak için yollar varmı biz çağıralım onlar gelsin ıssırmalarını rica ederiz nutty chocolate ismin ne
suskunkan

Karakter Sayfası
Karakterin Adı:

MesajKonu: Geri: bi ısırık atsana bee :D   bi ısırık atsana bee :D I_icon_minitimeC.tesi Ara. 01, 2012 11:27 pm

kızım ehl-i beyt ıssırığın beni vampir yapacaksa neden olmasın Very Happy
Ehl-i Beyt

MesajKonu: Geri: bi ısırık atsana bee :D   bi ısırık atsana bee :D I_icon_minitimePaz Ara. 02, 2012 8:41 am

Tamam gel bak bi dıdıktan ısırim kendine gel kısss Smile
suskunkan

Karakter Sayfası
Karakterin Adı:

MesajKonu: Geri: bi ısırık atsana bee :D   bi ısırık atsana bee :D I_icon_minitimePaz Ara. 02, 2012 9:52 am

Very Happy
suskunkan

Karakter Sayfası
Karakterin Adı:

MesajKonu: Geri: bi ısırık atsana bee :D   bi ısırık atsana bee :D I_icon_minitimePaz Ara. 02, 2012 6:03 pm

caine aynini denedinizmi ne faydası var onun

bi ısırık atsana bee :D
1 sayfadaki 1 sayfası