Vampirizm Fan Site
Hey yabancı! üye oluıp aramıza katılmaya ne dersin???
Vampirizm Fan Site
Hey yabancı! üye oluıp aramıza katılmaya ne dersin???
Vampirizm Fan Site
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Vampir Sevenlerin Buluşma Noktası - Vampire Clup

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Merhabalar Arkadaşlar

4 posters
YazarMesaj
Ehl-i Beyt

Merhabalar Arkadaşlar Empty
MesajKonu: Merhabalar Arkadaşlar   Merhabalar Arkadaşlar I_icon_minitimeC.tesi Ara. 01, 2012 10:17 pm

Ben vampir değilim Smile Ancak VC17 virüsü diye bir virüs varmış galiba tesadüfen ismine rastladım ve böyle bir forumun olduğunu öğrendim.Ben kesinlikle Allah'ın herşeyi yaratmaya gücünün olduğuna inanıyorum.Bu yüzden böyle varlıklarda yaratmış olabilir.Normaldir.Tıpkı insanların yanısıra cinleri ve türlü türlü mahlukatları yaratmış olduğu gibi.Tıpkı cedlerim gibi bende buna inanıyorum.Ancak şunu da eklemek istiyorum ki dünyadaki en büyük kan emiciler inananlar arasında fitne çıkaranlardır bence.Bugün İslam alemi kan ağlıyor.Neden ağlıyor?Çünkü ikiye bölünmüş bir vaziyette.Şimdi sorarım size:Siz mi kan emicisiniz yoksa bunu bu hale getiren ABD gibi güçler mi?Yoksa ceddim olan Hz.Hüseyin'i 72 kişi demeden 5000 kişiyle katledenler mi?Kimse on iki İmamın adını ağzına bile almıyor.Sahi ey vampirler.Bu müslümanların kafası çalışmıyor.Bari gelin sizle düşünelim bu konuyu.Bu iç parçalayan ayrılık gayrılık nasıl çözülür sizce?
A. Edward Souen
Yüce Vampir
A. Edward Souen

Karakter Sayfası
Karakterin Adı: A. Edward Souen
Özel Yetenek: Zihinsel Kontrol
Statü: Safkan Vampir

MesajKonu: Geri: Merhabalar Arkadaşlar   Merhabalar Arkadaşlar I_icon_minitimePaz Ara. 02, 2012 1:04 pm

Siyasi taraf almayın lütfen. Zira burası siyasi ya da dini tartışmalarımızı yapabileceğimiz bir portal değildir.
https://vampirizm.yetkin-forum.com
Seçmen Vampir
Yüce Vampir
Seçmen Vampir

Karakter Sayfası
Karakterin Adı: Lucius.
Özel Yetenek: Vampire Dönüştürme
Statü: Safkan Vampir

MesajKonu: Geri: Merhabalar Arkadaşlar   Merhabalar Arkadaşlar I_icon_minitimePaz Ara. 02, 2012 5:22 pm

Aramıza hoşgeldin...
Tolfdir the Vampan

Karakter Sayfası
Karakterin Adı:
Özel Yetenek: Yok!
Statü: İnsan

MesajKonu: Geri: Merhabalar Arkadaşlar   Merhabalar Arkadaşlar I_icon_minitimeSalı Ara. 04, 2012 6:23 pm

Adminler siteye dönmüş .

Merhabalar Arkadaşlar
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» merhabalar
» slm arkadaslar....
» Herkes facesini paylassın birbirimizi tanıyalım vampir olmak isteyen arkadaşlar :D
» arkadaşlar ne olurya
» selam arkadaşlar :D