Vampirizm Fan Site
Hey yabancı! üye oluıp aramıza katılmaya ne dersin???
Vampirizm Fan Site
Hey yabancı! üye oluıp aramıza katılmaya ne dersin???
Vampirizm Fan Site
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Vampir Sevenlerin Buluşma Noktası - Vampire Clup

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

herkese selamlar :)

3 posters
YazarMesaj
femreyildiz

herkese selamlar :) Empty
MesajKonu: herkese selamlar :)   herkese selamlar :) I_icon_minitimePtsi Ocak 14, 2013 3:36 pm

merhaba arkadaşlar internette vc17 virüsü ile ilgili araştırma yaparken bu siteyi buldum Smile

arkadaşlar size direk burdan sorayım okulda kolidorda yürürken bi çocuk beni durdurdu ve saçların neden beyaz dedi (yaşım 16 saçlarım bayaa bi beyaz) bende stresten dedim dişlerini bi gösterirmisin dedi gösterdim(dişlerimde tel takılı köpek dişleri diye tabir edilen dişlerim biraz üstte) gösterdim ve tamam boşver dedi ve gittik sohbet edelim biraz dedi konuştuk felan işte niye sordun dişlerime niye baktın diye sordum ve boşver cevabını aldım ve zorlamalarımla neden olduğunu öğrendim uzun zamandan beri bu konuyu araştırıyorum... Smile kanımda bu virüsün var olup olmadığını nereden öğrenebilrim bi hastanede kan testinde çıkarmı?
umutsuzkan

MesajKonu: Geri: herkese selamlar :)   herkese selamlar :) I_icon_minitimePerş. Eyl. 05, 2013 4:09 pm

ohoo lanet olsun biri dahamı dostum bak öncelikle 16 yaşındasın toysun demiyecem. ve kesinlikle kendinde vampir özellikleri arama psikolojin bozulur deli olursun. vc17 virüsünün varlığı bile kanıtlanmamış ama bazı insanlar bağlantılar bularak bunu öğreniyor kendi başına birşeyler yapanlarda vardır belki ama hiç girme derim zaten bişe bulamazsın interneti açarsın googlede yarım saat aynı şeyleri okursun vc17 kopyala yapıştır yapılmış tüm forumlara Very Happy hergün aynı tas aynı hava harbi diyorum bak hayatına bak kesinlikle.
SesiLyaa

SesiLyaa

Karakter Sayfası
Karakterin Adı:
Özel Yetenek: Yok!
Statü: İnsan

MesajKonu: Geri: herkese selamlar :)   herkese selamlar :) I_icon_minitimePerş. Eyl. 12, 2013 7:35 am

vc 17 virüsü direk öldürüyor

herkese selamlar :)
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» selamlar...
» herkese sLm vampir kardeşlerim
» herkese selam
» herkese merhaba
» herkese selam =)