Vampirizm Fan Site
Hey yabancı! üye oluıp aramıza katılmaya ne dersin???
Vampirizm Fan Site
Hey yabancı! üye oluıp aramıza katılmaya ne dersin???
Vampirizm Fan Site
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Vampir Sevenlerin Buluşma Noktası - Vampire Clup

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

vampirler hakkında yeni bi bilgi buldum

+3
umutsuzkan
pembekelebek99
melezvampir
7 posters
YazarMesaj
melezvampir

melezvampir

Karakter Sayfası
Karakterin Adı:
Özel Yetenek: Yok!
Statü: İnsan

vampirler hakkında yeni bi bilgi buldum Empty
MesajKonu: vampirler hakkında yeni bi bilgi buldum   vampirler hakkında yeni bi bilgi buldum I_icon_minitimeCuma Mayıs 31, 2013 5:50 pm

arkadaşlar vampirler hakkında yeni bir bilgi buldum ama ne kadar doğru bilemem bulduğum şey sol elde bulunan kan çizgisi adı verilen hayat damarlarından iki tane olması... normal bir insanda 1 tane hayat damarı var ve bu kişiler vampir olamaz ama iki tane hayat damarı bulunan kişiler vampir olabilirmiş bende iki tane damar var yani kan çizgisi taşıyorum yaklaşık 15 arkadasimin sol eline (avuç için de bulunuyor) baktım ama hepsinde tek damar vardı yani kan çizgisi taşımıyorlardı bana kan çizgisini bir arkadaşım söyledi onda yokmus bende olduğunu görünce bana durumu anlattı şimdi böyle bir şey var mi diye araştırıyorum ama elinde bir bilgi yok arkadasima bu bilgiyi nerden bulduğunu sorunca internette gördüğünü söylüyor ama ben bulamadım bu konu hakkında bilgi sahibi olanlar lütfen bana mesaj atsınlar ben her sabah ve her gece giriyorum siteye lütfn bu konu hakknda bilgisi olan mesaj atsın
pembekelebek99

Karakter Sayfası
Karakterin Adı: pembekelebek99
Özel Yetenek: Yok!
Statü: İnsan

MesajKonu: Geri: vampirler hakkında yeni bi bilgi buldum   vampirler hakkında yeni bi bilgi buldum I_icon_minitimePtsi Haz. 03, 2013 2:56 pm

vampir doğanlar adında bir roman var orada kan çizgisi geçiyor
umutsuzkan

MesajKonu: Geri: vampirler hakkında yeni bi bilgi buldum   vampirler hakkında yeni bi bilgi buldum I_icon_minitimeÇarş. Tem. 17, 2013 9:39 pm

melezvampir hay ben senin varya onurrr denizli işine güvenme neyse burda konuşmayalım. sen beni tanıdın özel 3d odada konuşuruz haydi (yaprak)
GzM Mystery

MesajKonu: Geri: vampirler hakkında yeni bi bilgi buldum   vampirler hakkında yeni bi bilgi buldum I_icon_minitimeSalı Tem. 23, 2013 9:11 am

Arkadasım bendede iki tane var. dediklerin tuhaf geldi bana aslında bır yerlerden aratırmak lazım biz farklı olabılırız Smile
horrible

MesajKonu: Geri: vampirler hakkında yeni bi bilgi buldum   vampirler hakkında yeni bi bilgi buldum I_icon_minitimeC.tesi Tem. 27, 2013 5:45 am

bendede iki tane vaar bu ne demek oluyor ?
lordzorton

MesajKonu: Geri: vampirler hakkında yeni bi bilgi buldum   vampirler hakkında yeni bi bilgi buldum I_icon_minitimeC.tesi Ağus. 17, 2013 6:00 pm

bende üc tane var yoksa ben kurt adam miyim
gizem gülcan

MesajKonu: Geri: vampirler hakkında yeni bi bilgi buldum   vampirler hakkında yeni bi bilgi buldum I_icon_minitimePtsi Eyl. 16, 2013 2:39 pm

bu saçma insanların damarlarının eldeki görüntüsüne göre karar verilemez

vampirler hakkında yeni bi bilgi buldum
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Vampirler Hakkında ?
» vampirler
» vampirler hakkında yanlışlar KESİN OKUYUN !!!!
» gercek bilgi sahibi insanlarla tanismak istiyorum (yardim edin)
» vampirler