Vampirizm Fan Site
Hey yabancı! üye oluıp aramıza katılmaya ne dersin???
Vampirizm Fan Site
Hey yabancı! üye oluıp aramıza katılmaya ne dersin???
Vampirizm Fan Site
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Vampir Sevenlerin Buluşma Noktası - Vampire Clup

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

cramate

YazarMesaj
Cramate

Karakter Sayfası
Karakterin Adı:
Özel Yetenek: Yok!
Statü: İnsan

cramate Empty
MesajKonu: cramate   cramate I_icon_minitimeC.tesi Mayıs 24, 2014 3:28 pm

Başvuran Kişinin;

Adı:Engin
[b]Yaşı:14
[b]Rp Deneyimi:Birkaç hafta

Karakterin;

[b]Tam Adı:cramate

[b]~ Birkaç Soru:

I. Bir savaşçı olmak mı daha fantastik olur, yoksa bir büyücü olmak mı? Nedeni ile birlikte açıklar mısın?

-Bence büyücü olmak aha iyidir.Çünkü Bir kişi sana yaklaşmadan onu haklayabilirsin ancak savaşçı olursan yanına yaklaşmak zorundasındır

II. En derğer verdiğin kişi sana akıl almaz bir oyun oynadı vereceğin tepki ne şekilde olur?

-Onunla asla konuşmam ancak intikam soğuk yenen bir yemektir

III."Yükselmek" kelimesi senin için ne ifade ediyor? Neden?

-Belli bir konumun üstüne ulaşabilmek

IV. Sence Vampirler ile İnsanlar dost olmalı mı? Neden?

-Eğer insanlarla vampirler dost olursa vampirler aç kalır bence dost olmamalı

V. Bir savaştasın ve diğer tüm arkadaşlarını kaybettin etrafında iki güçlü yaratık var! Onlarla savaşabilecek gücün olduğudnan emin değilsin vereceğin tepki ne yönde olur?

-Açıkçası eğer arkadaşlarım ölmeseydi onlar için ne pahasına olsun savaşırdım.Eğer o iki yaratık benim arkadaşlarımı öldüren kişilerse onları öldürürdüm.Ancak geriye kalan işlerimi tamamen kendi lehime kullanırdım.

Örnek Rp:
- En az on satır olmalıdır.
Bir gece cramate dışarı çıkmıştı.Birine zarar veririm diye korkuyordu.fakat iradesini güçlendirmesi gerekliydii.bir sokağa girer.ancak aslında girmemesi gereken yer orasıdır.iki kişi ona bıçakla saldırır.Artık cramatein ya ölmek yada öldürmek gibi iki seçeneği vardır.Onun içinden öldürmek geçer fakat konseyin kurallarına uyması gerekmektedir.O adamları pataklar ama öldürmez.İçinde yoğun bir kan güdüsü oluşur ama iradesi buna izin vermez.Cramate sokaktan çıkıp eve doğru yürümeye başlar.Sokakt-aki hayvanlarla idare eder.Ertesi gün evden çıkmamakta kararlıdır.Fakat dışarıda dün geceki adamlarla birlikte 10 kişi vardır.Hepsini öldürmek ister ancak bunu yaparsa konsey tarafından öldürülür.4. yılı dolduğundan vampire dönüştürme hakkına sahiptir ve hepsini dönüştürür.Ancak en acılı şekilde.Bir yeri değil 20 yeri ısırır.Böylece güçlü bir klanı olur.Bu klana öğrettiği ilk şey vampir kuralları olur.Böylece hem güçlü hemde irade sahibi bir klanı olur...

cramate
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» cramate