Vampirizm Fan Site
Hey yabancı! üye oluıp aramıza katılmaya ne dersin???
Vampirizm Fan Site
Hey yabancı! üye oluıp aramıza katılmaya ne dersin???
Vampirizm Fan Site
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Vampir Sevenlerin Buluşma Noktası - Vampire Clup

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Eva Nichole SUMMERS

2 posters
YazarMesaj
Eva Nichole Summers
Seviye D Vampir
Eva Nichole Summers

Eva Nichole SUMMERS Empty
MesajKonu: Eva Nichole SUMMERS   Eva Nichole SUMMERS I_icon_minitimeC.tesi Mayıs 30, 2009 10:34 am

Başvuran Kişinin;

Adı:Burcu
Yaşı:14 ama akıl yaşı 20'ye kadar çıktığımı söylerler =)
Rp Deneyimi:yaptım,pek uzun bir zaman değil 2008'in Aralık'ından beri

Karakterin;

Tam Adı:Eva Nichole SUMMERS

~ Birkaç Soru:

I. Bir savaşçı olmak mı daha fantastik olur, yoksa bir büyücü olmak mı? Nedeni ile birlikte açıklar mısın?

-Hayatımda her zaman muhteşem silahlara (tabanca değil daha çok kılıç vs.) sahip bi savaşçı olmak istemişimdir...büyücülük pekte bana göre değil çünkü büyücü olarak yaşamak bana göre çok kolaymış gibi geliyor...isteği bazı şeyleri büyü sayesinde elde edebilirsin(en azından benim büyücülük anlayışıma göre Very Happy ) ama ben çabalamayı ve arada ayağımın kaymasını ama sonradan toparlamasını severim Smile

II. En derğer verdiğin kişi sana akıl almaz bir oyun oynadı vereceğin tepki ne şekilde olur?

-eğer yaptığı şeyin çok mantıklı bi açıklaması varsa 2-3 gün kenara çekilir düşünürüm,eğer hak verirsem en az 1 hafta küs kaldıktan sonra değer verdiğim kişi benle barışmak istiyorsa onu affederim...ama yok yaptığının mantıklı bi açıklaması yok üstüne üstlük barışmak istemiyorsa hiç düşünmem bile direk ona küserim,sadece çok ama çok ihtiyacı olması haricinde(ölümden kurtarmak gibi) ona asla yardım etmem,yaptığı şeylerin acısını bir şekilde çıkarırım...görünüşte bir zarar vermem tamamen manevi olarak bir zarar belkide bi çökertiş yaparım Smile (normalde yaptığım çok oldu)

III."Yükselmek" kelimesi senin için ne ifade ediyor? Neden?

-eğer bulunduğum durumdan memnunsam pek bi anlam ifade etmez,öyle yükselme meraklısı biri değilimdir,yani yükselmek uğruna her şeyi yapmam,

IV. Sence Vampirler ile İnsanlar dost olmalı mı? Neden?

-Olmalı,madem bir gezegende hep beraber yaşayacağız hepimizin mutlu ve huzurlu olması için barış şart.

V. Bir savaştasın ve diğer tüm arkadaşlarını kaybettin etrafında iki güçlü yaratık var! Onlarla savaşabilecek gücün olduğudnan emin değilsin vereceğin tepki ne yönde olur?

-Oradan kaçacak değilim...sonuçta arkadaşlarımın hepsi bir amaç uğruna ölmüş,bende gücümün son zerresine kadar savaşırım,elimden geleni yapmaktan asla kaçınmam

Örnek Rp:
Gece...Çok soğuktu...Etrafta aç kurtlar gibi dolanan onlarca avcı...Arkasına baktı,geride kimse kalmamıştı...Tek başına,hiçliğin ortasında duruyordu...Keskin kan kokusu etrafa yayılmıştı ve yayılıyordu da...Birden birisinin onu kucakladığını hissetti...çok güçlü kollardı bunlar,Eva'nın "gitmicem...gidemem...onları bırakamam" demesine rağmen onu bırakmadı ve "seninde kaybolmana izin veremem...sen hayatta kalmak zorundasın soyumuzun son kişisisin...eğer sende yok olursan uğruna savaştığımız herşey yok olur...onlar gibi" dedi ve hızlıca arkayı dönüp Eva'nın kısa süreliğine arkaya başmasına izin verdikten sonra tekrar koşmaya başladı...Eva'nın görüğü görüntü çok kötüydü...Hayatında tanıdığı herkes teker teker havaya karışıyordu...birden kendisini kucağına alan kişi keskin bir çığlık attı ve Eva'nın koşmasını sağlamak için onu ileriye doğru fırlattı...Abisi bir takipçiye yakalandı ve takipçi abisinin sırtını tılsımlı bir kılıcı geçirdi...Eva abisinin istediğini yapmadı...onu orda bırakamazdı...henüz ailesine göre çok küçük de olsa o yaşına kadar aldığı eğitimin boşa gitmediğini görmek,göstermek zorundaydı..."sizz!bütün ailemi,tanıdığım herkesi öldürdünüz...ama abimi öldüremeyeceksiniz buna izin vermeyeceğim"dedi Eva sinirli bir şekilde,"yaaa ne yapacaksın küçük kız ailen bile karşı koyamadı...sen mi koyacaksın"dedi abisine kılcı saplayan takipçi alaycı bir şekilde,o sırada abisi zar zor"Eva gitt!"diyebildi... "hayır abi gitmeyeceğim"dedi Eva da gözlerini takipçiden ayırmadan... "ahh ne acıklı bir görüntü" dedi takipçi ve Eva'nın abisine tılsımlı kılıcı tekrar sokacakken Eva "Haayırrrr"diye bağırdı ve saçından zehirli tokaları çıkardı ve bir şeyler fısıldadıktan sonra takipçiye fırlattı,o sırada karanlığın içinden çıkan iki avcı Eva'ya doğru koşmaya başladı.Eva hemen babasının ona son anda bıraktığı aile yadigarı kılıcı çıkardı ve kılıcı ateşle kapladıktan sonra avcılara doğru hamle yaptı...

(not=başka bir karakteri konuşturmamam gerektiğini biliyorum ama diğer RP'lerimde abim gibi sadece beni etkileyen karakterleri konuşturdum,tabiki o karakterleri birisi seçmemişti)
Seçmen Vampir
Yüce Vampir
Seçmen Vampir

Karakter Sayfası
Karakterin Adı: Lucius.
Özel Yetenek: Vampire Dönüştürme
Statü: Safkan Vampir

Eva Nichole SUMMERS Empty
MesajKonu: Geri: Eva Nichole SUMMERS   Eva Nichole SUMMERS I_icon_minitimeC.tesi Mayıs 30, 2009 10:53 am

Zihnin zekan ile birlikte oldukça güzel çalışıyor! Hmm biraz zor olacak ama beni zorlayamazsın Bayan Summers!. Sen bir kan emici olmayı hakediyorsun. VAMPİR

Seviye D Vampir

Eva Nichole SUMMERS
1 sayfadaki 1 sayfası