Vampirizm Fan Site
Hey yabancı! üye oluıp aramıza katılmaya ne dersin???
Vampirizm Fan Site
Hey yabancı! üye oluıp aramıza katılmaya ne dersin???
Vampirizm Fan Site
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Vampir Sevenlerin Buluşma Noktası - Vampire Clup

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

bir vampirle röportaj

+7
vampirnilsu
darkworld
byharry78
ArZu WaMpIrE GiRl
lilith
VAMPİ(R)İST
raine
11 posters
YazarMesaj
raine

raine

Karakter Sayfası
Karakterin Adı:
Özel Yetenek: Yok!
Statü: İnsan

bir vampirle röportaj Empty
MesajKonu: bir vampirle röportaj   bir vampirle röportaj I_icon_minitimeSalı Eyl. 07, 2010 3:50 pm

sızlerle kıtabımdakı bazı roportaj bolumlerını paylasmak ıstedım arkadaslar sadelesmıs ve kesılmıstır paylasıma uygun olanlara yer verılmıstır . . .

bıraz kendınden ve soyundan bahsedermısın sen nesın ?neden dıgerlerınden farklısın ?
ben ve kanımdan gelen doğuştan kindred ile beslenen ikinci nesillere krusnik denir.şuana kadar benim gibi bir krusnik henüz karşıma çıkmadı.sadece üstüm bizden biri.fakat kanı benim kadar güçlü degil.çünkü bir saf kan soy degil.ben ya da biz her neyse..insan kanı ile degil vampirin ve saf kindred kanı ile ihtiyaç gideririz.
dönüştürme yetenegimiz yoktur.tabii bir krusnik'e dönüştüremeyiz.ama bir kindred dönüşümü yapabiliriz.buda bizim güçsüz kalmadan devam etmemiz için bir avantaj.
kısacası ve basitcesi,sadece kindred ler ya da vampirin ler bizim güç kaynagımızıdır.
insanların yediklerini yer içtiklerini içeriz.bir ara bahsettigin göz sorunu bizde yoktur.sizler gibi degiliz.vucudumuz yaşıtlarımızla aynı özelliklerdedir.aynı şekilde yaşlanırız fakat 35 yıl geçtikten sonra vucut yaşlanmayı yavaşlatır ve beş yılda bir yaş almış gibi görünürüz.
sayımızın çok oldugu zamanlarda bizlerin farklı güçleri vardı.kimi zihin okur kimi farklı güçlere sahipti.
ve bizden geriye şuan yaşıyan 3 son ürün kaldı.
biri ben digeri üstüm bir digeri onun eşi.
yakında tamamen bitecegimizi sanıyorduk ama . . .
bir kız ve bir erkek.yani kanımız devam edicek.
yetiştirme sorumlulugu eger infaz edilmezsem beni üzerimde olucak.
ve üstümün gücü zihin okumak,eşinin gücü zihni bulandırmak ve kontrol etmek.
benim ki ise
bunu söylemek istemiyorum ama madem bu son olabilir bunda bir sakınca yok..
benim ki kanı kontrol etmek.
bu nedenle bir infazcı ve ev lideri olmam isteniyor.birligi bütün halinde tutabilicek tek a sınıfı oldugum biliniyor.
buna karşın normal olarak bir çok düşmanım var.
bu infazlar hazırlanma dönemi.benim öne çıkmam için.
ve benim infaz etmemin sebebi ise henüz bir infazcı iken hepsini öldürücek güçte olmam ve daha sonra bana karşı ayaklanmaların önüne geçebilmek.

umarım benim hakkımda merak ettigin o hoş olmayan ve can sıkıcı gerçegi anlatabilmişimdir.

bıraz dönüşümlerden ve ve güçlü soylardan bahsedermisin?

dönüştürmeleri izinsiz ve bilinçli olarak sadece nosferatular yapar.onların bizim gibi saklı bir yaşamları yok.
soyları kurumak üzere bir çogu avlandı 30 yıl içinde.
ve tekrar çogalmaya çalışıyorlar.
ama üzerlerinde türkiye dışında şuan macaristan suriye ırak rusya ve kuzey amerika da kan avı var.
soylarını kurutmak istiyorlar.
bencede kurutulmak zorundalar.
adece benim degil.üstlerimin de şüpheleri şuan onların üzerinde.
biliyorsundur belki duymuştursun,yaklaşık 35 40 yıl önceside bu tarz fidanları başı boş bırakıldıgı bir döem daha vardı ama 20 gün içerisinde sonlandırılmıştı.
bunu başlatanlar nosferatulardı.
tekrar yapmamaları için üzerlerinde av izni verilmişti.
soyları cok düşmüş ve çoğu farklı yerlere kaçmışlardı.
kaçan gruplar yaşama saygı duymaları karşılıgında gözlem altında tutulacak ve yaşamalrına izin verilicekti.
hoşuma gitmemesinin sebebi şu,bu av sırasında bazı avcılarımız hiç sorgu yapmadan direk öldürüyorlar.sebebi bu.
geçen seferki savaşta yüzlerce gereksiz katliam yapıldı.
yapmayan 2 clan vardı sadece birisi tremere clanına baglı olan ufak gruplar digeride toreador a baglı gruplardı
bu clanlar artık varmı yokmu bilmiyorum ama onların kurallarıyla devam eden gruplar var
isim kullanmıyorlar gizlilik yeminleri nedeniylesim kullanmıyorlar gizlilik yeminleri nedeniyle
sadece avlarda ortaya çıkıp gereksiz katliama güçleri yettigince engel olurlar
açıkcası bir ara toreador ların inancına sahip olanlara katılmayı da düşünmüştüm.
ama daha sonra tek başına yaşıyarak tek üstümün olması daha cazip geldi =)

tohum seçimleri neye göre yapılır ve seninde bir tohumun varmı ?neye göre onu seçtin. . .?

karanlıgın bana verdıgı büyüüsyle inan bana o an o zamanlar duydugum zevk his hiç olmamıstı daha önce.
ama son kez yaptım evet yanlıs duymadın benki karanlıkların lordu dıye bılınen hem kendı ırkımın infazlarını yapan hemde insan ırkının korkulu rüyası olan ben . . .

ve o gözüme bakarak öyle bir söz söylediki.
bir daha zorunlu olmadıkca yapmıcagıma ruhum üstüne yemin ettim.
ve şimdi huzurla yaşıyorum...

sana göre benim yaşantım yaşamak degil belki
ama inan bana bunu sende yaşamalısın bunu yasamanı arzuluyorum . . .
o gece cok istekliydim
hiç olmadıgım kadar hareketli ve istekliydim.
yanlız degilidm eşim vardı.
gece yarısı cıkar tepeden ayı n o güzel ve büyüleyici iştişamını izler ve kendimize birilerini secerdık. . .
genellikle farklı kişiler olurdu.kım oldukları ve ne olduklarıyla hıc ılgılenmezdık temız kalbı yada ıyılık dolu yuregıylede ılgılenmezdık . . .
o gece tepeden indik ve normal bir şekilde insanların içinde dolanmaya başladı
insanların o anki düşüncelerinin hepsini okuyordu eşim.tek tek bana fısıldıyordu.
köşedeki mavi paltolu adam benim ne kadar cekici oldugumu düşünüyor,şu kızı öldürmek istiyorum senin kokunu hissediyor gibi.
bir ara sokaga giren 2 kız arkadaş gördük.
diger taraftan gidip sanki onlardan önce o sokaga girmiş gibi bina arasında bekliyorduk
ve onlarla tanıstık arkadas olduk . . .
bende ondan aşşa degildim.
dişlerim hala kamaşıyor o anı düşündükce.
benim aldıgım kişi gözlerime bakarak şöyle demişti
ben her zaman sizin bize güvendinizi düşünmüştüm ve bir gün birinizle karşılaşıp onunla tanışmak istemiştim.ama bu şekilde degil.
demişti.
eşim sinirlendı. . .
o an bütün yaptıklarımı düşündüm.baştan sona.
2 yıl içinde o açlıgın nelere sebep oldugunu.
biran durdum.
agzımdakini geri yere boşalttım.
eşim sürekli neden diyerek bana bakıyordu.
izin vermedim ve orda durdurmak için uzaklaştırdım.
o kız bana tekrar dönüp şöyle dedi
benim inandıgım şey bekledigim hareket buydu.şimdi istedigini yapabilirsin dedi. . .ama yapmadım
aksine 2 hafta boyunca evimde ben agırladım ve bakımını üstlendim.
her gün ona neden bana bu kadar benim ırkıma bu kadar saygı duyup inanıyorsun güveniyrsun dedigimde cevabı hep şu oldu
siz bizi koruyabilicek tek varlıksınız.
şimdi tarafsızca düşün
biz onlardan çok çok üstünüz
ve onlar bunu biliyorlar.
ve bize buna ragmen güveniyorlar

bu inanç degilse nedir sence?
ve o kız benım tohumum oldu. . .

bu konuya genelleme yapamazsın. mıoro

bazı yerlerı kesılmıs ve sadelesmıstır .

alıntıdır.
VAMPİ(R)İST

VAMPİ(R)İST

Karakter Sayfası
Karakterin Adı:

MesajKonu: Geri: bir vampirle röportaj   bir vampirle röportaj I_icon_minitimePaz Eyl. 19, 2010 7:00 pm

Gerçekten inanılmaz bir röportajdı teşekkürler...
lilith

lilith

MesajKonu: Geri: bir vampirle röportaj   bir vampirle röportaj I_icon_minitimeSalı Ekim 19, 2010 11:17 am

nereden alıntıdır
tamamını nasıl okuyabiliriz
raine

raine

Karakter Sayfası
Karakterin Adı:

MesajKonu: Geri: bir vampirle röportaj   bir vampirle röportaj I_icon_minitimePerş. Ekim 21, 2010 11:17 am

VAMPİ(R)İST demiş ki:
Gerçekten inanılmaz bir röportajdı teşekkürler...

rica ederim vampirist Smile

raine

raine

Karakter Sayfası
Karakterin Adı:

MesajKonu: Geri: bir vampirle röportaj   bir vampirle röportaj I_icon_minitimePerş. Ekim 21, 2010 11:19 am

lilith demiş ki:
nereden alıntıdır
tamamını nasıl okuyabiliriz

lilith bu röportaj bi sitedeki arkadaşımn paylaşımı. bn de tam olarak bilmiyorum Smile
ArZu WaMpIrE GiRl

ArZu WaMpIrE GiRl

Karakter Sayfası
Karakterin Adı: WaMpIrElLa

MesajKonu: Geri: bir vampirle röportaj   bir vampirle röportaj I_icon_minitimeSalı Eyl. 04, 2012 5:18 pm

coook tesekkurler cook etkilendm acikcasi bi wampirle karsilsacagmi hala bekliyorum:(
byharry78

Karakter Sayfası
Karakterin Adı:

MesajKonu: Geri: bir vampirle röportaj   bir vampirle röportaj I_icon_minitimeSalı Ekim 09, 2012 8:30 pm

Vampir varsa bi Mesaj atabilirmi lütfen rica ediyorum bakın ddurumum acill
darkworld

darkworld

Karakter Sayfası
Karakterin Adı:

MesajKonu: Geri: bir vampirle röportaj   bir vampirle röportaj I_icon_minitimeC.tesi Şub. 09, 2013 4:17 pm

bu kitapın ismi ne ve bu gerçek bi röportaj mı çünkü gerçekse şuan o ölmüş olurdu
vampirnilsu

vampirnilsu

Karakter Sayfası
Karakterin Adı:

MesajKonu: Geri: bir vampirle röportaj   bir vampirle röportaj I_icon_minitimePerş. Mart 07, 2013 3:48 pm

yeni gördüm süper bir rabörtal tebrik ederim
MelezVampirr

MesajKonu: Umutsuz bir vakasın yalnızlık ama aslında sana kalbinden birisinin yanında olmasını bilmek daha iyidir..Hayata Saygı duy Ama ondan korunmaktanda vazgeçme ..   bir vampirle röportaj I_icon_minitimeÇarş. Nis. 17, 2013 6:38 am

:! Arrow
raine demiş ki:
sızlerle kıtabımdakı bazı roportaj bolumlerını paylasmak ıstedım arkadaslar sadelesmıs ve kesılmıstır paylasıma uygun olanlara yer verılmıstır . . .

bıraz kendınden ve soyundan bahsedermısın sen nesın ?neden dıgerlerınden farklısın ?
ben ve kanımdan gelen doğuştan kindred ile beslenen ikinci nesillere krusnik denir.şuana kadar benim gibi bir krusnik henüz karşıma çıkmadı.sadece üstüm bizden biri.fakat kanı benim kadar güçlü degil.çünkü bir saf kan soy degil.ben ya da biz her neyse..insan kanı ile degil vampirin ve saf kindred kanı ile ihtiyaç gideririz.
dönüştürme yetenegimiz yoktur.tabii bir krusnik'e dönüştüremeyiz.ama bir kindred dönüşümü yapabiliriz.buda bizim güçsüz kalmadan devam etmemiz için bir avantaj.
kısacası ve basitcesi,sadece kindred ler ya da vampirin ler bizim güç kaynagımızıdır.
insanların yediklerini yer içtiklerini içeriz.bir ara bahsettigin göz sorunu bizde yoktur.sizler gibi degiliz.vucudumuz yaşıtlarımızla aynı özelliklerdedir.aynı şekilde yaşlanırız fakat 35 yıl geçtikten sonra vucut yaşlanmayı yavaşlatır ve beş yılda bir yaş almış gibi görünürüz.
sayımızın çok oldugu zamanlarda bizlerin farklı güçleri vardı.kimi zihin okur kimi farklı güçlere sahipti.
ve bizden geriye şuan yaşıyan 3 son ürün kaldı.
biri ben digeri üstüm bir digeri onun eşi.
yakında tamamen bitecegimizi sanıyorduk ama . . .
bir kız ve bir erkek.yani kanımız devam edicek.
yetiştirme sorumlulugu eger infaz edilmezsem beni üzerimde olucak.
ve üstümün gücü zihin okumak,eşinin gücü zihni bulandırmak ve kontrol etmek.
benim ki ise
bunu söylemek istemiyorum ama madem bu son olabilir bunda bir sakınca yok..
benim ki kanı kontrol etmek.
bu nedenle bir infazcı ve ev lideri olmam isteniyor.birligi bütün halinde tutabilicek tek a sınıfı oldugum biliniyor.
buna karşın normal olarak bir çok düşmanım var.
bu infazlar hazırlanma dönemi.benim öne çıkmam için.
ve benim infaz etmemin sebebi ise henüz bir infazcı iken hepsini öldürücek güçte olmam ve daha sonra bana karşı ayaklanmaların önüne geçebilmek.

umarım benim hakkımda merak ettigin o hoş olmayan ve can sıkıcı gerçegi anlatabilmişimdir.

bıraz dönüşümlerden ve ve güçlü soylardan bahsedermisin?

dönüştürmeleri izinsiz ve bilinçli olarak sadece nosferatular yapar.onların bizim gibi saklı bir yaşamları yok.
soyları kurumak üzere bir çogu avlandı 30 yıl içinde.
ve tekrar çogalmaya çalışıyorlar.
ama üzerlerinde türkiye dışında şuan macaristan suriye ırak rusya ve kuzey amerika da kan avı var.
soylarını kurutmak istiyorlar.
bencede kurutulmak zorundalar.
adece benim degil.üstlerimin de şüpheleri şuan onların üzerinde.
biliyorsundur belki duymuştursun,yaklaşık 35 40 yıl önceside bu tarz fidanları başı boş bırakıldıgı bir döem daha vardı ama 20 gün içerisinde sonlandırılmıştı.
bunu başlatanlar nosferatulardı.
tekrar yapmamaları için üzerlerinde av izni verilmişti.
soyları cok düşmüş ve çoğu farklı yerlere kaçmışlardı.
kaçan gruplar yaşama saygı duymaları karşılıgında gözlem altında tutulacak ve yaşamalrına izin verilicekti.
hoşuma gitmemesinin sebebi şu,bu av sırasında bazı avcılarımız hiç sorgu yapmadan direk öldürüyorlar.sebebi bu.
geçen seferki savaşta yüzlerce gereksiz katliam yapıldı.
yapmayan 2 clan vardı sadece birisi tremere clanına baglı olan ufak gruplar digeride toreador a baglı gruplardı
bu clanlar artık varmı yokmu bilmiyorum ama onların kurallarıyla devam eden gruplar var
isim kullanmıyorlar gizlilik yeminleri nedeniylesim kullanmıyorlar gizlilik yeminleri nedeniyle
sadece avlarda ortaya çıkıp gereksiz katliama güçleri yettigince engel olurlar
açıkcası bir ara toreador ların inancına sahip olanlara katılmayı da düşünmüştüm.
ama daha sonra tek başına yaşıyarak tek üstümün olması daha cazip geldi =)

tohum seçimleri neye göre yapılır ve seninde bir tohumun varmı ?neye göre onu seçtin. . .?

karanlıgın bana verdıgı büyüüsyle inan bana o an o zamanlar duydugum zevk his hiç olmamıstı daha önce.
ama son kez yaptım evet yanlıs duymadın benki karanlıkların lordu dıye bılınen hem kendı ırkımın infazlarını yapan hemde insan ırkının korkulu rüyası olan ben . . .

ve o gözüme bakarak öyle bir söz söylediki.
bir daha zorunlu olmadıkca yapmıcagıma ruhum üstüne yemin ettim.
ve şimdi huzurla yaşıyorum...

sana göre benim yaşantım yaşamak degil belki
ama inan bana bunu sende yaşamalısın bunu yasamanı arzuluyorum . . .
o gece cok istekliydim
hiç olmadıgım kadar hareketli ve istekliydim.
yanlız degilidm eşim vardı.
gece yarısı cıkar tepeden ayı n o güzel ve büyüleyici iştişamını izler ve kendimize birilerini secerdık. . .
genellikle farklı kişiler olurdu.kım oldukları ve ne olduklarıyla hıc ılgılenmezdık temız kalbı yada ıyılık dolu yuregıylede ılgılenmezdık . . .
o gece tepeden indik ve normal bir şekilde insanların içinde dolanmaya başladı
insanların o anki düşüncelerinin hepsini okuyordu eşim.tek tek bana fısıldıyordu.
köşedeki mavi paltolu adam benim ne kadar cekici oldugumu düşünüyor,şu kızı öldürmek istiyorum senin kokunu hissediyor gibi.
bir ara sokaga giren 2 kız arkadaş gördük.
diger taraftan gidip sanki onlardan önce o sokaga girmiş gibi bina arasında bekliyorduk
ve onlarla tanıstık arkadas olduk . . .
bende ondan aşşa degildim.
dişlerim hala kamaşıyor o anı düşündükce.
benim aldıgım kişi gözlerime bakarak şöyle demişti
ben her zaman sizin bize güvendinizi düşünmüştüm ve bir gün birinizle karşılaşıp onunla tanışmak istemiştim.ama bu şekilde degil.
demişti.
eşim sinirlendı. . .
o an bütün yaptıklarımı düşündüm.baştan sona.
2 yıl içinde o açlıgın nelere sebep oldugunu.
biran durdum.
agzımdakini geri yere boşalttım.
eşim sürekli neden diyerek bana bakıyordu.
izin vermedim ve orda durdurmak için uzaklaştırdım.
o kız bana tekrar dönüp şöyle dedi
benim inandıgım şey bekledigim hareket buydu.şimdi istedigini yapabilirsin dedi. . .ama yapmadım
aksine 2 hafta boyunca evimde ben agırladım ve bakımını üstlendim.
her gün ona neden bana bu kadar benim ırkıma bu kadar saygı duyup inanıyorsun güveniyrsun dedigimde cevabı hep şu oldu
siz bizi koruyabilicek tek varlıksınız.
şimdi tarafsızca düşün
biz onlardan çok çok üstünüz
ve onlar bunu biliyorlar.
ve bize buna ragmen güveniyorlar

bu inanç degilse nedir sence?
ve o kız benım tohumum oldu. . .

bu konuya genelleme yapamazsın. mıoro

bazı yerlerı kesılmıs ve sadelesmıstır .

alıntıdır.
dmncobra

MesajKonu: Geri: bir vampirle röportaj   bir vampirle röportaj I_icon_minitimeC.tesi Tem. 06, 2013 2:45 pm

Gerçek bir vampirle karşılaşmış olan varmı yada insan vampirlerle iletişim kurulabilir mi? biliyorsanız lütfen bana ulaşın 2 senedir vampirleri araştırıyorum sadece vc17 virüsü nü bulabildim facebook adresim:anılcanyılmaz
twitter:anlcobra lütfen bilgilendirin sadece vampirler için yaşıyorum!!..
AzElİa

AzElİa

Karakter Sayfası
Karakterin Adı:

MesajKonu: Geri: bir vampirle röportaj   bir vampirle röportaj I_icon_minitimePaz Eyl. 08, 2013 11:18 am

neden merak ediyorsun?
kanlikontesss

kanlikontesss

Karakter Sayfası
Karakterin Adı:

MesajKonu: Geri: bir vampirle röportaj   bir vampirle röportaj I_icon_minitimeSalı Mayıs 13, 2014 6:47 pm

vampirler dost canlısı insanlar değildir aşık olmazlar ve tek niyetleri verilen görevlerdir yani vampirlerle karşılaşmak havalı değildir.Alacakaranlık gibi olmaz. bir vampirle karşılaşmadığınız için üzlümeyin yani..

bir vampirle röportaj
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Küçük İskender.. Yaşam ötesi bir adam..