Vampirizm Fan Site
Hey yabancı! üye oluıp aramıza katılmaya ne dersin???
Vampirizm Fan Site
Hey yabancı! üye oluıp aramıza katılmaya ne dersin???
Vampirizm Fan Site
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Vampir Sevenlerin Buluşma Noktası - Vampire Clup

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Nasıl Vampir Olunur

+16
cerencmrdshp
Tolfdir the Vampan
A. Edward Souen
tahasar
discofirex35
change19
Ehl-i Beyt
kurtick
vc17vc
canselcan
suskunkan
Alaraaa
byharry78
ArZu WaMpIrE GiRl
pembekelebek99
zphss
20 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2
YazarMesaj
Cramate

Karakter Sayfası
Karakterin Adı:
Özel Yetenek: Yok!
Statü: İnsan

Nasıl Vampir Olunur - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: Nasıl Vampir Olunur   Nasıl Vampir Olunur - Sayfa 2 I_icon_minitimeC.tesi Mart 15, 2014 8:48 pm

VAMPİR olmak çok istiyorum yemin ederimki bana güvenebilirsiniz hevesim geçici değil aslada olmuycak lütfen bana güvenin
Cramate

Karakter Sayfası
Karakterin Adı:

MesajKonu: Geri: Nasıl Vampir Olunur   Nasıl Vampir Olunur - Sayfa 2 I_icon_minitimeC.tesi Mart 15, 2014 8:50 pm

VAMPİR olmak çok istiyorum yemin ederimki bana güvenebilirsiniz hevesim geçici değil aslada olmuycak lütfen bana güvenin
Larryjacops

MesajKonu: Artık sıkıldım.   Nasıl Vampir Olunur - Sayfa 2 I_icon_minitimeSalı Nis. 29, 2014 10:06 am

Bu bilgiler tamamen yanlış. VC17 sadece tarantularda yok. Ayrıca vampirliğin yarasalarlada alakası yok. VC17 virüsünü havadan kaparsınız önemli olan etkinleştirmesi. En az 1 litre kan içmiş olmanız gerek. Daha sonra en az 6 ayda bir kan almalısınız. Nerden bildiğim önemli değil ancak artık bu saçma söylevlerden sıkıldım 4 yıldır bu bilgelere sahibim ama siz hala bu saçma şeylere inanıyosunuz eğer nerden bildiğim vs  konuları tartışmak isterseniz ljclass01@ hotmail.com adresine mail atabilirsiniz. Emin olun cevaplarım.
kanlikontesss

kanlikontesss

Karakter Sayfası
Karakterin Adı:

MesajKonu: Geri: Nasıl Vampir Olunur   Nasıl Vampir Olunur - Sayfa 2 I_icon_minitimeSalı Mayıs 13, 2014 6:44 pm

dönüşüm gizli tutulan bir bilgidir.şap diye birisini asla vampir yapmazlar.süreci olan bir döngüdür..
kanlikontesss

kanlikontesss

Karakter Sayfası
Karakterin Adı:

MesajKonu: Geri: Nasıl Vampir Olunur   Nasıl Vampir Olunur - Sayfa 2 I_icon_minitimePtsi Mayıs 19, 2014 3:32 am

vc17 virüsünü taşıyan örümcek tamamen bir fiyaskodur.Vc17 doğada bulunur.Bir vampir ısırığıyla vampir olmak fiyaskodur.Siz vc17 virüsünü bulamazsınız.Bu arada her kişiyi vampir yapmazlar. İstekli olmanız yeterli değildir. Geçerli sebeplere ihtiyacınız yok. Vampir olabilmek için ki ben onlara dişli derim yapmanız gereken şeyler vardır. Bu yola girerseniz iki seçeneğiniz olur : ÖLmek ya da vampir olmak.Bunu siz seçemezsiniz iradenizi denerler.iradenize güvenmeyin bu virüs kolay değil...

Nasıl Vampir Olunur
2 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2
 Similar topics
-
» Nasıl vampir olunur?
» nasıl vampir olunur
» nasıl vampir olunur bazı yolları !
» Vampir olmak isteyenler eklesin nasıl vampir olduğumu anlatıyorum
» Vampir Sözleri