Vampirizm Fan Site
Hey yabancı! üye oluıp aramıza katılmaya ne dersin???
Vampirizm Fan Site
Hey yabancı! üye oluıp aramıza katılmaya ne dersin???
Vampirizm Fan Site
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Vampir Sevenlerin Buluşma Noktası - Vampire Clup

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

artık bıktıysan OKU ;)

2 posters
YazarMesaj
umutsuzkan

artık bıktıysan OKU ;) Empty
MesajKonu: artık bıktıysan OKU ;)   artık bıktıysan OKU ;) I_icon_minitimeCuma Nis. 26, 2013 6:04 pm

ÖNCELİKLE SELAMLAR.

aslında anlatacağım şeyler biraz bazı yollar içeriyor birazda internetle alakalı. aslında bu sitedeki herkezin bildikleri belli ama bazıları çok dobra dobra konuşuyor sinir oluyorum ama yazmıyorum. her konuda bir cevap yazıp bilgiliymiş gibi görünenler var Very Happy bakın herkez biliyorki internette yarım saat araştırma yaptınmı sürekli aynı konulara raslıyorsun vc17 anlatımı şu tarantula yarasa olayı bu hastalıktır kanmayın yazıları. Very Happy hepsindende sıkıldım asıl olay şu burda yani ben gerçek bilgilere sahip kişilerle konuştum diyen varsa haa tamam sen birşey biliyorsun derim ve susarım. ama yok hayatında vampirlikle ilgili hiç gerçek bir kanıt bulan yoksa konuşmasın zaten hiçbirşey bilmiyorsun. şunu soracam size vc17 virüsü ingiltere genetik mühendisleri tarafından bulunmuştur cern yardımlarıyla ve bshg tarafındanmı ne bulunmuştur tam düzgün yazamamış ola bilirim bu genetik araştırmayı yapanların resmi sitesine giren oldumu hiç vc17 türkçeye çevrilip dağıtılmış internette ama herkez kopyala yapıştır yaparak koymuş konulara Very Happy kimse bu haberin kaynağını bulamıyor. yani yabancı sitelerde bakan varmı veya bulunduğuna dair bir haber. ben baktım bunu bulan sitenin resmi sitesine siteyi komple türkçeye çevirdim programla ama hiç vc17 gibi bir virüs geçmiyor. ama vampirlik yok demiyorum tabi. bak mesala benim daha sağlam bilgilerime göre vc17 virüsü tarantulanın ayaklarında bulunan bir enzimde bulunur. ve yarasaylada alakası yoktur. sanırım şimdi bu çocuk napmışta böyle konuşuyor diyeceksiniz. öncelikle şunu söleyim ben lafın üstüne çıkmak için konuşmam veya burada lafın üstüne çıkmak için sürekli yorum yazacaklar çıkacaksa yazmasın boşuna. ama ben 1 yıldır bu işi küçük çapta araştırıyorum. 2 kişiydik bize katılanlar oldu bırakanlar oldu. ve bir kişi katılmıştı bize genç bir kızdı kız şuan şehir dışına kaçmış ve ailesi perişan nedenini söylemiycem zaten inanmazsınız. ama inanın bu işte biraz ilerledinizmi bazı kanıtlar bulursunuz. ama siteye efsaneler yazmak boş yok şu tip klanlar vardı cain kardeşini gebertti Very Happy size şuan biraz araştırma hissi vermiş olabilirim veya zaten araştırmak istiyorsunuzdur nolursa olsun birşeyler yapalım diye düşünen çok kişi vardır. ama şu sonuca geleceksiniz. açacaksınız interneti ve facebook Very Happy sonra haydi başlayayım dediğinizde duracaksınız ben şimdi napacam. internette yarım saat araştırdınmı hep aynı yazılar çıkıyor ve napsamda vampir bulsam. bu son nokta işte benimde sinir olduğum olmuştur. buna çözüm için söyleyeceklerimi herkez anlamıyacak belki ama parapsikoloji konusunda en az 1 2 şey başarmış kişiler varsa beni eklemelerini istiyorum bu işi nasıl başaracağımızı biliyorum ve bu facebook link'im https://www.facebook.com/umutsuzkan PARAPSİKOLOJİDE UFAK BİR BAŞARIN VARSA EKLE BENİ VE BİRLİKTE ÇÖZÜME ULAŞALIM.
dmncobra

artık bıktıysan OKU ;) Empty
MesajKonu: Geri: artık bıktıysan OKU ;)   artık bıktıysan OKU ;) I_icon_minitimeC.tesi Tem. 06, 2013 2:53 pm

Tam facebook ismini söylermisin

artık bıktıysan OKU ;)
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Nasıl Vampir Olunur
» Artık Vampir Olmak İstiyorum !