Vampirizm Fan Site
Hey yabancı! üye oluıp aramıza katılmaya ne dersin???
Vampirizm Fan Site
Hey yabancı! üye oluıp aramıza katılmaya ne dersin???
Vampirizm Fan Site
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Vampir Sevenlerin Buluşma Noktası - Vampire Clup

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

sende konu açıp cevap için 3 ay beklediysen gir ve bak. :D

2 posters
YazarMesaj
umutsuzkan

sende konu açıp cevap için 3 ay beklediysen gir ve bak. :D Empty
MesajKonu: sende konu açıp cevap için 3 ay beklediysen gir ve bak. :D   sende konu açıp cevap için 3 ay beklediysen gir ve bak. :D I_icon_minitimeÇarş. Tem. 17, 2013 9:04 pm

aslında sitede vampirlikle ilgili nasıl düşünüyor insanlar merak ettim ve şöyle bir yazı hazırladım.

aşağıda herkezin vampir olmayı bunu istemeyi veya buna nasıl yönlendirildiğini yazdım. herkez bu konulara nasıl girdiyse rakamlara ayıracam ve ona göre ben şu rakama göre başladım desin herkez.

1: ben parapsikoloji gibi konuları araştırırdım veya lucid dream gibi ve vc17 ile ilgili haberler gördüm yada başka vampir haberleri bu ilgimi çekti araştırdıkça inandım.

2: aslında ben 14 yaş civarında bir ergenim ve kendimde vampir özelliklerini hep buluyorum ben kesin vampirim :Dzaten vampirdim. :Dve bu benim içimde vardı

3: ben aşkı çok severim alaca karanlık filmine bayılırım. bende bella olmak istiyordum ve olacağım veya bende edwırd olmak istiyordum ve kesin birgün olacağım facebook'tada sayfam var kapak fotosu edwırd bella

4: abi ben hiçbiri gibi birşey yazacam ve şekil bir yorum yapmış olacam bu konuya ama ben biraz deliyim ve bazı şeyler yaşadım ben bir bok biliyorum.

5: bence olabilir ben şu cins çocuklardanım ve biraz araştırdım bu konuyada öylesine yorum yaptım birgün arkadaşlarımın yanında şekil sözlerle bu işi araştırdığımı söylüyecem ve hava atacam sadece öylesine bakıyordum.

6: ben zaten buna eyilimliydim vc17 haberlerini gördüm ve diyer insanlar gibi hassiktir lan böyle birşey olamaz demedim ve inandım şuan inanıyorum ve birgün vampir olacağım.

7: ben yorumda laf atacam çünki her yolu yazmış veya bilgelik taslayacam bunlar kesin ergen amk Very Happy

8: ben kültürlüyüm ve her ülkeyi iyi tanırım buna rasladım ve bence olabilir bu kesin vardır ben inanıyorum.

9: abi ben bu sitedeyim çünki düşünsene herkez vampir olmayı istiyor komedi hassiktir ulan herkeze söyleyecem çok komik.

kendi cevabım.
biliyorsunuz kendi cevabımda şekil bir söz söylemem lağzım aslında ama bulamadım. şıklara göre herkez küfür edecek ama sonuç olarak birşeyler yapmaya çalışıyorsan her sitede bunu belirtirsin sana yardım edecek birilerini bulursun ve belki birşeyler başarırsın ben genelde girdiğim sitelerde yorumlarımda gerçekte birşeyler yapmak istediğimi belirtirim ama çoğu insan farkına varmaz 1 2 yıldır bunun içindedir ve sadece evinde kendini bilgili sanar. veya sadece merak eder hiç bunu gerçekten nasıl başarırım düşünen oldumu. vc17 virüsü dışında. ben internette bedava siteler kurdum ve kişi topladım grup kurdum baya bilgide topladık sen şuan bana güleceksin ama bu sitede bedava bir site üye olup düzenliyorsun en altta küçük yazılar var orda forum kurmak yazar tıkladığın an bu forumun aynısından ücretsiz kurma sayfası çıkar http://www.yetkinforum.com/ burdan tıklayın o düzgün çalışmıyor olabilir. bu siteyi kuranda benim yaptığımı yapmış ve sizleri toplamış şuan onun elinde onlarca yüzlerce kişi var ve tek paylaşımla istediğini yapabilir bu forumun aynısından bende sürüyle açtım ve inanın birşeyler başara bilirsiniz sadece izleyeceğiniz yollar önemlidir herşeyi bırakın neden vampir olmak istiyorum sözlerini vampirlik herkezi etkiler ve insan vampir olmak ister parapsikolojiyi araştırın interneti grup kurun ortaya farklı fikirler atmaya çalışın bazı siteleri takip edin bazı forumlarda iddalı konuşanlar olur onlara bi bakın irtibada geçin ben hepsini yaptım ve sizede öneririm işinize çok yarıyacaktır.
lordzorton

MesajKonu: Geri: sende konu açıp cevap için 3 ay beklediysen gir ve bak. :D   sende konu açıp cevap için 3 ay beklediysen gir ve bak. :D I_icon_minitimeC.tesi Ağus. 17, 2013 6:03 pm

iyide sana giren cikan ne? sevmiyorsan girme bu foruma Smile
umutsuzkan

MesajKonu: Geri: sende konu açıp cevap için 3 ay beklediysen gir ve bak. :D   sende konu açıp cevap için 3 ay beklediysen gir ve bak. :D I_icon_minitimePerş. Eyl. 05, 2013 3:28 pm

lordzorton bak büyük ihtimal ergenin tekisin kes sesini konuşma sen buraya giripte çocukların neler yaşadını bilmiyorsun adam ol

sende konu açıp cevap için 3 ay beklediysen gir ve bak. :D
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Takdimsiz Konu Dilerim...
» vampir olmam icin yarsimci olun
» Profesörler İçin Örnek Başvuru Formu
» vampir ismini tüm akıllara kazımak için...herkese slm
» Merhaba Ben Sena Vampir olmak için yardım edebilicek Birileri ?