Vampirizm Fan Site
Hey yabancı! üye oluıp aramıza katılmaya ne dersin???
Vampirizm Fan Site
Hey yabancı! üye oluıp aramıza katılmaya ne dersin???
Vampirizm Fan Site
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Vampir Sevenlerin Buluşma Noktası - Vampire Clup

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Vampire Knight

3 posters
YazarMesaj
Misafir
Misafir

Vampire Knight Empty
MesajKonu: Vampire Knight   Vampire Knight I_icon_minitimeSalı Nis. 21, 2009 3:33 pm

Vampire Knight Dyn002_original_591_421_pjpeg_25370

Vampire Knight
Kategori:tv
Tür:Aşk,okul hayatı, doğaüstü şeyler,korku
Yıl:2008
Stüdyo:Stüdyo Deen
Tema:Vampirler
Tanıtım Hikayesi:Yuki’nin hatırladığı en eski anısı,fırtınalı bir kış gecesi,bir vampir tarafından saldırıya uğradığı yer…ve sonra başka bir vampir tarafından kurtarılmasıdır.Şimdi bu olaydan 10 yıl sonradır,Cross akademisinin müdürü Yuki’yi evlatlık alıp büyütmüştür.Yuki’ye sahip çıkan yetişkin ve olgun kurtarıcısı Kaname,Cross akademisindeki vampirlerin seçkinlerinden biridir.Ama yukinin yanında bu her şeyi yok eden yaratıklardan nefret eden ve onlara asla güvenmemeyi kararlaştıran çocukluk arkadaşı Zero Kiryu bulunmaktadır.Cross akademisinde gece ve gündüz ve grupları vardır.Gece grubu vampirler grubudur ve Kanamede bu gruptandır. Gündüz grubu ise normal insanların bulunduğu gruptur bu gruptada Zero ve Yuki bulunmaktadır.normallerin ve vampirlerin bir arada bulunduğu bu düzenleme şimdilik iyi görünmektedir.ama vampirler gerçekten onları öldürmekten vaz mı geçmişlerdir.yoksa bu hareketlerinin altında yatan daha korkunç ve ölümcül bir gerçek midir?Yuki ve Kanamenin hikayesi yasak bir aşkın başlangıcı mıdır?Ancak sırların dünyasında hiçbir şey görüldüğü gibi değildir.Ve yanlış yerleşen güvenin bedeli ölümden bile kötü olabilir…

----------------------------------------------------------------------------
bence anime çok sürükleyici özellikle opening şarkısını dinlemenizi tavsiye ediyorum.favori kahramanım Zero*.*tam bir karizmadır kendisi.izlenmeye değer*.*
Blood Sucker

Vampire Knight Empty
MesajKonu: Geri: Vampire Knight   Vampire Knight I_icon_minitimePerş. Nis. 23, 2009 8:47 am

animesi o kadar iyi değil bence mangası daha güzel
Kasumi Akatsuki
Seviye D Vampir
Kasumi Akatsuki

Karakter Sayfası
Karakterin Adı: Kasumi Akatsuki
Özel Yetenek: Yok!
Statü: İnsan

Vampire Knight Empty
MesajKonu: Geri: Vampire Knight   Vampire Knight I_icon_minitimePaz Haz. 07, 2009 3:11 pm

animeyi izledim ben vgerçekten de iyi siteine de üyeyim zaten
_fated_

_fated_

Karakter Sayfası
Karakterin Adı: fated
Özel Yetenek: Yok!
Statü: İnsan

Vampire Knight Empty
MesajKonu: Geri: Vampire Knight   Vampire Knight I_icon_minitimePaz Haz. 20, 2010 6:26 am

bennim en sevdiğim karakter zero ve kaname kuran .

Vampire Knight
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Vampire Knight
» Dance in the Vampire Bund
» Vampire Princess Miyu