Vampirizm Fan Site
Hey yabancı! üye oluıp aramıza katılmaya ne dersin???
Vampirizm Fan Site
Hey yabancı! üye oluıp aramıza katılmaya ne dersin???
Vampirizm Fan Site
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Vampir Sevenlerin Buluşma Noktası - Vampire Clup

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Evanescence

3 posters
YazarMesaj
Misafir
Misafir

Evanescence Empty
MesajKonu: Evanescence   Evanescence I_icon_minitimeSalı Nis. 21, 2009 6:35 pm

Evanescence Evanescence

Evanescence
Amerikalı rock grubudur. 1995 yılında piyanist/vokalist Amy Lee ve gitarist Ben Moody tarafından Little Rock, Arkansas'ta kurulmuştur.

Daha önce "Childish Intentions" ve "Stricken" gibi isimlerle de anılan grup en son "Evanescence" adını aldı. İki özel EP ve Bigwig Enterprises'ın yardımlarıyla "Origin" adını taşıyan demo CD'nin kaydedilmesinin ardından, grup 4 Mart 2003'te ilk uzunçalar albümü olan "Fallen"ı Wind-up Records üzerinden satışa sundu.Dünya çapında 15 milyondan fazla kopyası satan bu albüm ve "Daredevil" filminin müziği olarak da kullanılan "Bring Me to Life" şarkısı sayesinde, grup iki Grammy Ödülü kazandı.Daha sonra 25 Mayıs 2004 tarihli Paris konserini 23 Kasım'da "Anywhere but Home" adı altında yayınlayan grup, bu albümü ile 1 milyonluk satışa ulaştı. 3 Ekim 2006'da grup 4 milyondan fazla satan ikinci stüdyo albümü "The Open Door"u satışa çıkardı. Bu albümün 5 Ocak 2006'da başlayıp 9 Aralık 2007'de sona eren turnesinin ardından grup müziğe ara vermeye karar verdi.

Evanescence'ta birkaç eleman değişikliği yaşandı. Bunların ilki, solo olarak Hıristiyan müziği üzerine çalışmaya karar veren klavyeci David Hodges oldu. 2003'te grubu bırakmaya karar veren kurucu ve gitarist Moody'nin yerine Cold grubundan Terry Balsamo geldi. 2006'da basçı Will Boyd'un grup ile yollarını ayırmasıyla Tim McCord grupta görev almaya başladı. 2007'de ise gruptan ayrıldıkları beyan edilen davulcu Rocky Gray ve gitarist John LeCompt'ın yerini "The Open Door" turnesi boyunca Will Hunt ve Troy McLawhorn doldurdu. Grubun lideri Lee şu anda tek değişmemiş Evanescence üyesidir.
Rosalie Hale
Moderatör
Rosalie Hale

Evanescence Empty
MesajKonu: Geri: Evanescence   Evanescence I_icon_minitimeÇarş. Nis. 22, 2009 3:48 pm

İlk defa bilgisayarımda bulduğumda 'bunu kim dinler ki?' diyerek sildiğim; ancak değerini bir kaç yıl sonra anladığım, bana rock müziği sevdiren rock grubudur.süperdir...
daRkNeSS_LiFe

daRkNeSS_LiFe

Evanescence Empty
MesajKonu: Geri: Evanescence   Evanescence I_icon_minitimePtsi Nis. 27, 2009 3:59 pm

ee.. sey.. rock qrubu deqiL... yane RocKeR... Teq BasıNa..Evanescence teK baSına söyLer.. ha qrubu yok mu ? War taße.. aMa qeneLde qöRdüqüMe qöRe EvaNesceNce qruBu haRikayDı.. faLan die hic Bir habeR qöRmedm.. zateN EvaNesCenCe coK uzuN oLduqu iCin Amy Lee ^yi kuLLanıo KonseRLeRinDe faLan.. iNqiLteRede bi keRe qiTmisTim.. oRdan biLiorum lol!
Misafir
Misafir

Evanescence Empty
MesajKonu: Geri: Evanescence   Evanescence I_icon_minitimeÇarş. Nis. 29, 2009 2:56 pm

daRkNeSS_LiFe demiş ki:
ee.. sey.. rock qrubu deqiL... yane RocKeR... Teq BasıNa..Evanescence teK baSına söyLer.. ha qrubu yok mu ? War taße.. aMa qeneLde qöRdüqüMe qöRe EvaNesceNce qruBu haRikayDı.. faLan die hic Bir habeR qöRmedm.. zateN EvaNesCenCe coK uzuN oLduqu iCin Amy Lee ^yi kuLLanıo KonseRLeRinDe faLan.. iNqiLteRede bi keRe qiTmisTim.. oRdan biLiorum lol!

ama tamamen yanlış biliyorsun^_^''

Evanescence bir Rock grubudur , Amy Lee ise solistin gerçek adıdır ve grup çalar o söyler bu yalnız söyleme hissine nerden kapıldın bilmiyorum ama Amy grubun başından beri tek değişmeyen üyesidir ve gruptan ayrılmışlığı falan yokturO_o
Kasumi Akatsuki
Seviye D Vampir
Kasumi Akatsuki

Karakter Sayfası
Karakterin Adı: Kasumi Akatsuki
Özel Yetenek: Yok!
Statü: İnsan

Evanescence Empty
MesajKonu: Geri: Evanescence   Evanescence I_icon_minitimePaz Haz. 07, 2009 3:43 pm

çok severim ben bu grubu sesleri de çok hoşuma gidiyo şarkıları da

Evanescence
1 sayfadaki 1 sayfası