Vampirizm Fan Site
Hey yabancı! üye oluıp aramıza katılmaya ne dersin???
Vampirizm Fan Site
Hey yabancı! üye oluıp aramıza katılmaya ne dersin???
Vampirizm Fan Site
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Vampir Sevenlerin Buluşma Noktası - Vampire Clup

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Nasıl Vampir Olunur

+16
cerencmrdshp
Tolfdir the Vampan
A. Edward Souen
tahasar
discofirex35
change19
Ehl-i Beyt
kurtick
vc17vc
canselcan
suskunkan
Alaraaa
byharry78
ArZu WaMpIrE GiRl
pembekelebek99
zphss
20 posters
Sayfaya git : 1, 2  Sonraki
YazarMesaj
zphss
Siteden Atıldı

Karakter Sayfası
Karakterin Adı: yok
Özel Yetenek: Yok!
Statü: İnsan

Nasıl Vampir Olunur Empty
MesajKonu: Nasıl Vampir Olunur   Nasıl Vampir Olunur I_icon_minitimeÇarş. Ağus. 29, 2012 11:40 am

Vampir olmakya çalışmak günümüzde yeni bir genç akımı hadi yazımın 2. kısmında ufak bir iki bilgi vereyim, vampirlik dediğinizde aslında 2 çeşit anlam vardır, bunların ilki anladığınız vampir, diğer ikincisi de duygusal vampirlik, size bu yazıda her ikisinin de ortak bazı özelliklerini anlatacağım.

Vampir olmak için gördüğüm neredeyse tüm kaynaklar vc17 virüsüne ihtiyacınız olduğunu yazıyor, bu virüs sadece bir tür tarantulada bulunuyor ve insanı felç eden bir virüstür, bu virüse karşı bağışıklık kazanmış böcek yiyen hayvan türü tilkiler, çakallar ve yarasalardır, tarantula yiyerek kanına bu virüsü geçiren bir yarasanın ısırmasıyla vampir olunduğunu idda eden bir vampir oluş inanışı olduğu zaten biliniyor, ama o zaman şunu da aklımıza getirmeliyiz, bu virüs bulaşmış bir kurt ısırırsa da kurtadam olmamız gereklidir.

En yaygın inanışsa bir vampirin ısırmasıyla oluşan türlerdir, fakat bunda da yaygın görüş vampirlerin her ısırdığı vampir olmaz, vampirin sizi çevirmeyi istemesi gerekir, yine yabancı kaynaklar çoğunlukla vampirlerin kendi aralarında grup oldukları ve kayda değer kişileri çevirdiklerini söylüyorlar, bazı kaynaklarda okuduğum ilginç fikirlerse şunlar,

Vapirler her “vampir olmak istiyorum” diyeni vampir yapmazlar, haklı sebeplerinizin olması gerekir.
Vampirler sizi test etmeden ve size güvenmeden asla sizi vampir yapmazlar.
Vampirler geçici hevesli kişileri vampir yapmazlar.
Vampirler facebook, twitter gibi sosyal paylaşım sitelerini takip etmezler.
Vampirler teknolojiyi çok iyi kullanırlar ama yahoo, aim, gaim, msn gibi programları tercih ederler.
Vampirler kendilerini asil görürler bu sebeple sizin asil olduğunuzu görmek isterler.
Hemen ilk anda ısırılıp vampir olacağınız sanmayın sizi bir süre bekletirler.
Yani gerçekten de vampirler araştırılıyor, sonuç ne çıkar bilemem ama nasıl vampir olunur sorusuna en iyi cevap bu olsa gerek.

Eh o zaman soralım var mı vampir olmak isteyen

zphss
Siteden Atıldı

Karakter Sayfası

MesajKonu: Geri: Nasıl Vampir Olunur   Nasıl Vampir Olunur I_icon_minitimeÇarş. Ağus. 29, 2012 11:44 am

bu yazıyı alıntı yaptım arkadaşlar benim araştırmama yada yazım değil
pembekelebek99

Karakter Sayfası
Karakterin Adı: pembekelebek99

MesajKonu: Geri: Nasıl Vampir Olunur   Nasıl Vampir Olunur I_icon_minitimePtsi Eyl. 03, 2012 7:59 am

ben
zphss
Siteden Atıldı

Karakter Sayfası

MesajKonu: Geri: Nasıl Vampir Olunur   Nasıl Vampir Olunur I_icon_minitimePtsi Eyl. 03, 2012 10:47 am

olmak isteyen çok, şartları uygun olan da var ama tüm şartları yerine getirebilen neredeyse yok Smile
ArZu WaMpIrE GiRl

ArZu WaMpIrE GiRl

Karakter Sayfası
Karakterin Adı: WaMpIrElLa

MesajKonu: Geri: Nasıl Vampir Olunur   Nasıl Vampir Olunur I_icon_minitimePtsi Eyl. 03, 2012 8:37 pm

ben isterim we bigun olcagima cok eminim hergun bunu bekliyorum......
zphss
Siteden Atıldı

Karakter Sayfası

MesajKonu: Geri: Nasıl Vampir Olunur   Nasıl Vampir Olunur I_icon_minitimeSalı Eyl. 04, 2012 5:36 am

bu mesajında vampir olacağım diyorsun bir mesajında galiba yarım kanım diyorsun (daha kanını bilmiyorsun) bir diğerinde yeni çevrilmiş gibi üç sene bekleyeceğinden dert yanıyorsun bu ne çelişki böyle
byharry78

Karakter Sayfası
Karakterin Adı:

MesajKonu: Geri: Nasıl Vampir Olunur   Nasıl Vampir Olunur I_icon_minitimeSalı Ekim 09, 2012 8:00 pm

eğer beni dönüştürücek olan bir vampir varsa bklerim nerdeyse bana mesaj atsın giderim hiç çekinmeme bu testlerede çok iyi uygun oldugumu söleyebilirim isterlerse tüm hayatımdan bile vazgecebilcek durumdayım ve hevesimde gecici olsa bu işe hiç kalkışmazdım
Alaraaa

Alaraaa

MesajKonu: Geri: Nasıl Vampir Olunur   Nasıl Vampir Olunur I_icon_minitimePtsi Kas. 12, 2012 6:22 pm

Ben vampir olmak istiyorum !
suskunkan

Karakter Sayfası
Karakterin Adı:

MesajKonu: Geri: Nasıl Vampir Olunur   Nasıl Vampir Olunur I_icon_minitimePerş. Kas. 22, 2012 12:55 pm

dostum yazını biraz okudum vc17 yazısını görünce durdum ben araştırdım vc17 yi bilinen tek yol var tabiki sizde bilirsiniz yani tarantula zehrini yarasanın karnına enjekte edecen falan işte bunu yapacaktık biz ama durduk ve düşündük 30 zu geçkin tarantula cinsi var ve bin'i geçkin yarasa cinsi var ve yarasaların hepsi bildiğiniz gibi kan emmezler kemirgenlerdir ve böcek falan yerler ama dünyada 3 yarasa türü vampir yarasadır bunlar filmlerdeki vampirler gibi kurbanından vampir dişleriyle delikler açarak oradan kan emerler ama öldürücü etkiside vardır insanı ısırırsa ölürsünüz ama demek istediğim şu vc17 yi bu vampir yarasalaramı bulaştırmamız lağzım onuda bilmiyoruz ama mantıklı olarak bakınca ortaya bu çıkıyor ve birde vc17 nin anlatımına bakınca galiba bir hayvanın özelliklerini insana taşıyor vc17 direk kan içmenide sağlamıyor yarasaya bulaşınca yarasa seni ısırırsa yarasa özellikleri sana geçer anlatıma bakınca bu mantık oluşuyor akılda tabi doğrusunu bilmem birde az önce dediğim gibi filmlerdeki tüm vampirler kurgu olan vampirler vampir yarasaların özelliklerini taşır vampir yarasa vampir dişleriyle delikler açarlar ve o delikten kan emerler tam filmlerdeki gibi bence vc17 yi denemeyin olmma olasılığınız yüksek gibi gözüküyor bakınca vampir yarasa bulmanız gerektiği görünüyor ee birde tarantulanın cinside fark ederse iş zorlaşır ama hobi olarak tarantula yarasa besleyenler var vc17 yi tmamlamak için heralde petshop lardan alacaksınız bu arada vampir yarasa türlerinide yazıyorum dünyada sadece 3 türü vardır ve adları şunlardır (Desmodus rotundus) (Diphylla ecaudata) (Diaemus youngi) okuduğunuz için teşekkürler
suskunkan

Karakter Sayfası
Karakterin Adı:

MesajKonu: Geri: Nasıl Vampir Olunur   Nasıl Vampir Olunur I_icon_minitimePerş. Kas. 22, 2012 1:08 pm

ignota.tr.gg sitemize katılın vampirleri beraber araştıralım forumlarda vampir arayarak bir vampiri bekleyerek bir yere varamazsınız emin olun iyi günler.
canselcan

canselcan

Karakter Sayfası
Karakterin Adı:

MesajKonu: Geri: Nasıl Vampir Olunur   Nasıl Vampir Olunur I_icon_minitimePerş. Kas. 22, 2012 3:30 pm

vampir diye bir şey yok arkadaşlar vc17 virüsü denen şey de çok fazla abartılmış bilgiler içermekte...
böyle bir şey denemenizi önermem uzak durun
vc17vc

vc17vc

Karakter Sayfası
Karakterin Adı: Threshcan

MesajKonu: Geri: Nasıl Vampir Olunur   Nasıl Vampir Olunur I_icon_minitimeC.tesi Kas. 24, 2012 5:09 pm

You do not know anything cansel rendeer
vc17vc

vc17vc

Karakter Sayfası
Karakterin Adı: Threshcan

MesajKonu: Geri: Nasıl Vampir Olunur   Nasıl Vampir Olunur I_icon_minitimeC.tesi Kas. 24, 2012 5:12 pm

cat Do not think that a vampire, not a picture of me fotoshop tour

also we do not appear
canselcan

canselcan

Karakter Sayfası
Karakterin Adı:

MesajKonu: Geri: Nasıl Vampir Olunur   Nasıl Vampir Olunur I_icon_minitimeC.tesi Kas. 24, 2012 10:29 pm

arkadaşım ben yeterince biliyorum neyin ne olduğunu vampirmiş falan uydurma bunlar.. fotoda shop
kurtick

MesajKonu: Geri: Nasıl Vampir Olunur   Nasıl Vampir Olunur I_icon_minitimePerş. Kas. 29, 2012 10:32 pm

Olum Sizin Ananız Babanız Yokmu lan bu genclik nereye gidiyor. gelicem ısırıcam hepinizi onumu ıstıyosunuz. Ben Cont Rami
Ehl-i Beyt

MesajKonu: Geri: Nasıl Vampir Olunur   Nasıl Vampir Olunur I_icon_minitimeC.tesi Ara. 01, 2012 10:50 pm

Yahu arkadaşlar.Allah'ınızı seviyorsanız insanlığınızdan bu kadar mı bıktınız.Bakın ben öperek insana dönüştürüyorum.Gelin hepinizi birer kere alnınızdan öpeyim Smile
change19

MesajKonu: Geri: Nasıl Vampir Olunur   Nasıl Vampir Olunur I_icon_minitimePerş. Ara. 06, 2012 9:50 pm

arkadaşlar alacakanralık - the vampire diaries tarzında film dizileri izleyip sonra hayaller kurduğunuzu biliyorum neden ben bella gibi olamıycam ve ya edward yada jacob diye düşünüyosunuz hayal kuruyosunuz bende böyle olsam neler yapabilirim diye ve böyle saçma arayışlara giriyosunuz bunlar bi yazar tarafından hayal gücüne dayalı yazılan kitaplardan filme kurgulanan eserlerdir kendi kendinizi boş ümitlerle kandırmayın derslerinize çalışın bb
discofirex35

MesajKonu: Geri: Nasıl Vampir Olunur   Nasıl Vampir Olunur I_icon_minitimeSalı Ara. 18, 2012 7:38 pm

Arkadaşlar yukarıdaki bir arkadaşımızın dediği doğru vc17 için onlar lazım OLABİLİR-kesinlik vermiyorum çünkü o yarasanın yani cinsin Gen'inin aktarılması gerekir. Yada eğer kanında bulaşıcı bir madde varsa kandan ayrıştırılıp denelinebilinir.AMA yarasalarla sizin sisteminiz aynı değil %90 geberirsiniz ! bu nedenle bunun bir yolu yok akidiş Very Happy
tahasar

MesajKonu: Geri: Nasıl Vampir Olunur   Nasıl Vampir Olunur I_icon_minitimePtsi Ara. 24, 2012 12:41 pm

arkadaşlar ben bir vampir arıyorum ne olursa olsn ben vampir olmak istiyorum aranızda vampir varsa yoktur belki mesaj gönderin ltfen
A. Edward Souen
Yüce Vampir
A. Edward Souen

Karakter Sayfası
Karakterin Adı: A. Edward Souen
Özel Yetenek: Zihinsel Kontrol
Statü: Safkan Vampir

MesajKonu: Geri: Nasıl Vampir Olunur   Nasıl Vampir Olunur I_icon_minitimePaz Ocak 06, 2013 7:21 pm

Düzgün davranın.
https://vampirizm.yetkin-forum.com
Tolfdir the Vampan

Karakter Sayfası
Karakterin Adı:

MesajKonu: Geri: Nasıl Vampir Olunur   Nasıl Vampir Olunur I_icon_minitimePtsi Ocak 28, 2013 11:11 pm

Vc17 virüsünün mide asidiyle tepkimeye girdiğini ve midenin alt kısımlarını deldiğini kanıtlayan kesin bilgiler bulunmaktadır . Virüs açık yaralara , yakın temasa meyillidir . Bahsi geçen virüs her canlıda aynı sonucu vermez .
cerencmrdshp

MesajKonu: Geri: Nasıl Vampir Olunur   Nasıl Vampir Olunur I_icon_minitimeÇarş. Ağus. 07, 2013 2:36 am

aranızda vampir olan vars beni bulsun gerçekten ihtiyacım var. takıntı oldu adım ceren taşlıca facebookta beni bulabilirsiniz
VampirSena02

VampirSena02

MesajKonu: Geri: Nasıl Vampir Olunur   Nasıl Vampir Olunur I_icon_minitimePerş. Ağus. 22, 2013 2:38 pm

Hayal oldugumu bilsemde vazgeçemiyorum o virüsü bulacam ne olursa olsun:( 
kanlikontesss

kanlikontesss

Karakter Sayfası
Karakterin Adı:

MesajKonu: Geri: Nasıl Vampir Olunur   Nasıl Vampir Olunur I_icon_minitimeÇarş. Ocak 01, 2014 9:24 am

Hayatin boylesine berbatsa zaten ölüm bile kabul
Cramate

Karakter Sayfası
Karakterin Adı:

MesajKonu: Geri: Nasıl Vampir Olunur   Nasıl Vampir Olunur I_icon_minitimeC.tesi Mart 15, 2014 8:48 pm

VAMPİR olmak çok istiyorum yemin ederimki bana güvenebilirsiniz hevesim geçici değil aslada olmuycak lütfen bana güvenin

Nasıl Vampir Olunur
1 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : 1, 2  Sonraki
 Similar topics
-
» Nasıl vampir olunur?
» nasıl vampir olunur
» nasıl vampir olunur bazı yolları !
» Vampir Yasaları
» nasıl vampir olduğumu anlatıyorum