Vampirizm Fan Site
Hey yabancı! üye oluıp aramıza katılmaya ne dersin???
Vampirizm Fan Site
Hey yabancı! üye oluıp aramıza katılmaya ne dersin???
Vampirizm Fan Site
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Vampir Sevenlerin Buluşma Noktası - Vampire Clup

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Nasıl vampir olunur?

5 posters

Vampir olmayı bilen varmı?
Ben biliyorum
Nasıl vampir olunur? I_vote_lcap25%Nasıl vampir olunur? I_vote_rcap
 25% [ 2 ]
Ben bilmiyorum
Nasıl vampir olunur? I_vote_lcap63%Nasıl vampir olunur? I_vote_rcap
 63% [ 5 ]
Kendiminkini yaptım ama nasıl yapılır bilmem
Nasıl vampir olunur? I_vote_lcap12%Nasıl vampir olunur? I_vote_rcap
 12% [ 1 ]
Toplam Oylar : 8

YazarMesaj
Klaus Michaelson

Klaus Michaelson

Karakter Sayfası
Karakterin Adı:
Özel Yetenek: Yok!
Statü: İnsan

Nasıl vampir olunur? Empty
MesajKonu: Nasıl vampir olunur?   Nasıl vampir olunur? I_icon_minitimeSalı Haz. 11, 2013 7:31 am

Arkadaşlar
forumda vampir nasıl olunuyor.
Ben vampir olmak istiyorum
fakat
nasıl vampir olunacağını
ve
RPG karakterini nasıl yaratacağımızı
bilmiyorum.
Bu konuyu gören lütfen haber versin.
onurrsavass

MesajKonu: Geri: Nasıl vampir olunur?   Nasıl vampir olunur? I_icon_minitimePtsi Haz. 24, 2013 9:07 pm

Vampirlik herkesin kaldırabileceği bir şey değildir.Katlanılması zordur.Her şey filmlerdeki gibi olmuyor.Bununla ilgili şunu söyleyeyim ki bir yarasa yakalayıp vucudunu deşin.Kanını şırıngaya çekin.Ve daha sonra kendinize batırın.Bünyeniz burada devreye giriyor.Eğer sağlam bir bünyeye sahipseniz yaşarsınız değilseniz güle güle.
umutsuzkan

MesajKonu: Geri: Nasıl vampir olunur?   Nasıl vampir olunur? I_icon_minitimeÇarş. Tem. 17, 2013 9:23 pm

kardeşim öncelikle sen bu arkadaşın yorumunu boşver. yok filmlerdeki gibi değildir yok şunu yaparsan şöyle olur.

1: vc17 virüsü veya bağlantılı şeylerle tam bir vampir olamazsın anca hastaneye bi ara götürürler doktor güler deneyende bu yazımı görecektir.

2: sen normal bir insansın ve elinde sadece internet var çok saçma gelsede gerçek bir vampir bulabileceğin yollara başvurmalısın veya şöyle düşün bu konuda gerçekten bilgili kişileri toplamalısın.

yani kendi facebook sayfanı kur çok basittir bazı kişiler topla sayfada çok adam toplamaya çalış ve bilgili kişiler ara kendinde bazı pisişik konular hakkında bilgili ol şunları oku nedir diye o tip kişilerle konuşurken seninde ufak bir bilgin olsun googlede parapsikoloji nedir wicca nedir gibi şeyler yaz.

artı bedava site kurmakta basittir bu forum bedava bir site mesala üye olur gibi kurup kendi siteni kuruyon bu forumun en altında küçük yazılar vardır ve orda bedava forum kurmak yazar oraya tıkla bunun aynısından kurarsın farklı temaya görünüme sahip olanları hemde.

yani kişi topla farklı fikirlere sahip kişiler öncelikle kendine yeni bir facebook aç ve vampirlikle ilgilenen kişileri ekle sadece onlarla konuş amacınız internette dediğim şeyleri yaparak daha bilgili ve iyi bilen birini bulmak

onursavass senin söylediklerine gelirsek yarasa kanı insana hiçbirşey onu şırıngayla kendine verirsen daha güçlü olursun diye birşey yok ve vc17 virüsü doğru düzgün bir güç vermez insana bunu gerçekten başaran bildiğim birileride vardır. ve herşey filmlerdeki gibi değildir diyip çok birşey biliyorsun diye birşey yok. vampirlik hakkında ne biliyorsunki ya kendinde vampir özellikleri arayan birisin. yada vc17 le ilgili bişe bilen birini bulmuşsundur. sonuç olarak gerçek vampir olmamışsındır veya gerçek vampir bilgilerine sahip değilsindir. daha vampirliği dünyaya yayan şeyin dracula olduğunu sanıyorsundur. gel benle konuş bakalım sen neler biliyorsun https://www.facebook.com/ali.erden.31392 ekle beni konuşalım bi düzgünce.
vamge

vamge

MesajKonu: Geri: Nasıl vampir olunur?   Nasıl vampir olunur? I_icon_minitimeÇarş. Tem. 31, 2013 6:36 pm

Vampir olma büyüsü
Kolay bir büyü gibi gözüküyor, büyü sırasında kullanılacak malzemeler çok kolayca bulunabilecek objeler.
İşte gerkeli olanlar;
-2 kırmızı mum
-2 siyah mum
-İğne
-Göz damlatıcısı
Unutmadan söyliyeyim, önemli bir de not var : Geri dönüşü yok, akıl sağlığında çok ciddi bozulmalara sebep oluyor, iradenizi yitiriyorsunuz (Ailenize veya yakınınıza zarar verebilirsiniz) , kana susuyorsunuz.
Yapılış;
Kırmızı mumları yakın ve bu mumları kuzey ve güney yönünde dikin.
Siyah mumları da yakın ve bu mumları da doğu ve batı yönünde dikin.
Kendinize iğne batırın ve akan kanı göz damlatıcısının içine çekin.(Fazla almanıza gerek yok, 4 damla kadar yeterli olacaktır)
Sonra da her muma birer damla kan akıtın ve her akıttığınız mum için şunu tekrarlayın;
Salıverdim kanı, kaybettim aklımı , karanlıkta yaşıyorum , dünyayı keşfe çıkıcağım yüce şeytan için, daha fazla kan için.
Bu büyü yapıldıktan sonraki tam ay'da (full moon) geceyarısından sonra belirtiler ortaya çıkıyormuş.
Erdiltings

MesajKonu: Geri: Nasıl vampir olunur?   Nasıl vampir olunur? I_icon_minitimePaz Ocak 12, 2014 12:51 pm

Gercekten Ole Bir 2 kırmızı mum falan denedinmi guzel kardesim

Nasıl vampir olunur?
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Nasıl Vampir Olunur
» nasıl vampir olunur
» nasıl vampir olunur bazı yolları !
» Vampir olmak isteyenler eklesin nasıl vampir olduğumu anlatıyorum
» nasıl vampir olduğumu anlatıyorum