Vampirizm Fan Site
Hey yabancı! üye oluıp aramıza katılmaya ne dersin???
Vampirizm Fan Site
Hey yabancı! üye oluıp aramıza katılmaya ne dersin???
Vampirizm Fan Site
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Vampir Sevenlerin Buluşma Noktası - Vampire Clup

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

selam gerçek vampirler

+5
zphss
vmprincess
Tolfdir the Vampan
Rakshasa
pembekelebek99
9 posters
YazarMesaj
pembekelebek99

Karakter Sayfası
Karakterin Adı: pembekelebek99
Özel Yetenek: Yok!
Statü: İnsan

selam gerçek vampirler Empty
MesajKonu: selam gerçek vampirler   selam gerçek vampirler I_icon_minitimeÇarş. Tem. 11, 2012 5:20 pm

lütden bakın yardım edin geçenlerde mesaj attım ama konunun adını unuttuğum için cevaplara bakamadım yardım etmek isteyenler varsa msn yada face facede adım deymın ren volkır ama gerçekte kızım yani ne olur ne olmaz die erkek yaptım neyse kısa kesiyim ben hayatımdan bıktım ve kuzenimde hem ailem bana çok yüklenyor ve annem şunu yap dio teyzem dayım babam arkadaşlarım hepsini bırakıp yeni bi hayata başlamak istiyorum ve buna gerçekten hazırım ama kuzenimsiz yapa mam yani onufa yanıma alıcam en olur ne olur yardım edin bıktım Sad confused ailem beni bitirdi artık ne olur saollun
Rakshasa

Rakshasa

MesajKonu: Geri: selam gerçek vampirler   selam gerçek vampirler I_icon_minitimeÇarş. Tem. 11, 2012 5:25 pm

dönüşü olmayan bi yoldasin.

Bunun farkındamisin Peki.
pembekelebek99

Karakter Sayfası
Karakterin Adı: pembekelebek99

MesajKonu: Geri: selam gerçek vampirler   selam gerçek vampirler I_icon_minitimePerş. Tem. 12, 2012 7:19 am

evet farkındayım bak rakhasa vampir sen belki yanlışlıkla donuşturuldun yada bilerek yada belki ölümcül bi hastalığın vardı biri sana acıdı ve donuşturdu yada insansan bilmiyorum ama ben istiyorum sonunda olum olsa bile çünkü ben bıktım tamammı ailem sürekli vampirlerden bahsettiğimde bırak onları geleceğe bak tabi bu gerizekalıkla ne olabilirsin bilmiyorum ama diyor ve bak şu arkadaşın ne kadar zeki bi onun gibi olamadın ne kadar salak bi insansin yada mal yada gerizekalı yada vb. hergün en az yirmi kere bunları dinliyorum bu aileden mahalleden şehirden okuldan hepsinden bıktım yeni bir başlangıç yapmak istiyorum tamammı o yüzden lütfen ama lütfen yardım edin ankarada doğantepede yıldızın üstünde oturuyorum damak dondurma doğantepe kasabı felan car orada damak dondurmada birinizle buluşuruz ve işimizi halederiz yada sorun emine tokar zaten orada ato die bi okul var altında ahmet bakkal ve ami car camideden sola doğru donun ama domüştü yoldan yani eğrti olandan kime sorsamız evimi gösterir ama aileme zarar vermeyin tşk
Rakshasa

Rakshasa

MesajKonu: Geri: selam gerçek vampirler   selam gerçek vampirler I_icon_minitimePerş. Tem. 12, 2012 12:35 pm

Özel msj atım sana oraya bak.
Tolfdir the Vampan

Karakter Sayfası
Karakterin Adı:

MesajKonu: Geri: selam gerçek vampirler   selam gerçek vampirler I_icon_minitimeC.tesi Tem. 14, 2012 10:55 pm

Ben de attım .
vmprincess

vmprincess

Karakter Sayfası
Karakterin Adı: agnes wolf

MesajKonu: Geri: selam gerçek vampirler   selam gerçek vampirler I_icon_minitimeC.tesi Ağus. 18, 2012 4:00 pm

Benim bu baslıga geliş sebebim ne bu yasımdaki hala kurtulamadıgım her konudaki huzursuz ve rezil,tamamen yapıma aykırı hayatım.. Ne ergenliğimin de sorunlu gecmiş olması, ne decocukluk ve aitlik kelimelerinin benim için dolu dolu küfürlerle hissettigim acılar ve boşluk olması.. Tümü içinde ama asla kan içeyim, bir yere sıgınayım ya da alacakaranlıktaki herifleri bulayım degil.
Daha kotuye hiç gidemez,materyalist gibi bir düşüklük basitlik yok bende. Bu yüzden, huzurum özgürlüğüm ve belli şeyler daha önemli. Sempatim de var tabiki vampirlere ve inanıyorum,yoklugunu kim ispatlayabilir...
En kötü ihtimal sadece ismi kimlikte yazan, varlıkları bana kalsa 1 dk düşünmeden öldürmeyi isteyecegim bir ailem tekrar asla olmaz.. Ünv.ye giden birisine yobazca ve cahilce 12 yasında baskıları kurup, gurur kırıp,nankör ve bencilce davranan yüzeysel salaklar gibi, evdeki. Belki severim bile ait olacagım o grup klan artık adı neyse onları işte...
Kısaca
Yıllarca düşündüm,cok hesapladım, ama geldigim yer aynı bu bir ergen sıgınmasından cok daha fazlasıymış.
En kısa zamanda beni de vampir yaparak yardım edecek, su işe bir çözüm verecek, sırf paramı(üniverstenin ve benim) muhtac oldugum,çalısmama da izin vermeyen bu .....den beni kurtararak yardım etmek isteyen bir vampire, gercekten minnettar kalırım.
En guzeli, en yakın zamanda, hatta tam da bu gece beni vampir yapıp kurtarması gönlümce.
zphss
Siteden Atıldı

Karakter Sayfası
Karakterin Adı: yok

MesajKonu: Geri: selam gerçek vampirler   selam gerçek vampirler I_icon_minitimeÇarş. Ağus. 29, 2012 12:07 pm

bana ulaşın umarım ki yardım edebilirim
mira su

MesajKonu: Geri: selam gerçek vampirler   selam gerçek vampirler I_icon_minitimeCuma Kas. 09, 2012 9:32 pm

aileni de tehlikeye soktuğunun farkında değilsin ve yaşın henüz çok küçük birşeylerin farkına varmalısın önce..
VampireKingMG

VampireKingMG

Karakter Sayfası
Karakterin Adı:

MesajKonu: Geri: selam gerçek vampirler   selam gerçek vampirler I_icon_minitimePerş. Kas. 15, 2012 2:22 pm

Her şey bu kadar basit değil, olmamalı, sabır gizli bir anahtar ! Sakın Unutma; Bekle, her gece benim beklediğim gibi bekle!, Ay'ın en parlak, gecenin en karanlık saatinde, olacak, ben biliyorum ve beni bulacak en çok ta bunu biliyorum !
canselcan

canselcan

Karakter Sayfası
Karakterin Adı:

MesajKonu: Geri: selam gerçek vampirler   selam gerçek vampirler I_icon_minitimeÇarş. Kas. 21, 2012 6:23 pm

ya yapmayın arkadaşlar vampir sadece bir hastalık buna inanmayın...
scandalkkk

scandalkkk

MesajKonu: Geri: selam gerçek vampirler   selam gerçek vampirler I_icon_minitimeÇarş. Kas. 21, 2012 10:42 pm

vampirlerle ilgili bilgi verecek mesaj atsın

selam gerçek vampirler
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» selam
» Gerçek Kan
» İşte gerçek bir vampir isteklisi..
» MİLLET GERÇEK VAMPİR KONUŞMASI KOŞUNN :))))
» vampirler