Vampirizm Fan Site
Hey yabancı! üye oluıp aramıza katılmaya ne dersin???
Vampirizm Fan Site
Hey yabancı! üye oluıp aramıza katılmaya ne dersin???
Vampirizm Fan Site
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Vampir Sevenlerin Buluşma Noktası - Vampire Clup

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

vampirler

2 posters
YazarMesaj
vampire***

vampire***

Karakter Sayfası
Karakterin Adı:
Özel Yetenek: Yok!
Statü: İnsan

vampirler  Empty
MesajKonu: vampirler    vampirler  I_icon_minitimeC.tesi Tem. 21, 2012 11:09 am

Arkadaşlar bazı insanlar bize (bana) inanmasa da biz (ben) biliyoruz ki vampirler var aramızda bunu biliyoruz ve bunun inancıyla yaşıyoruz.Eğer bn bir vampir tanısaydım ondan bni de vampir yapmasını isterdim çünkü kendimi bu dünyaya ait görmüyorum bn ewt belki siz bu yazıyı okurken gülüyorsunuzdur belki ama bn çok ciddiyim hiç bir şekilde kendimi bu dünyaya ait görmüyorum örneğin: insanlar çok arkadaş canlısıdır ama bn değilim, karanlığı severim, insanlarla zorunlu olmadıkça pek iletişim kurmam yemek yemeği sevmem ve kırmızı rengi sevmesem de kanın o kırmızı rengi bni içine çekiyormuş gibi hissediyorum siz belki bu kız saçmalıyor akıl hastası diye bilirsiniz ama bu gerçek bu siteye üye olma nedenim ise bana göre tek ve en iyi vampirlere inan bir site olduğu için aslında bn bu mesajı yeni olduğum için kendimi tanıtmak amaçlı yazdım eğer bnm gibi olan arkadaşlar varsa cevap yazsınlar. Dünya da tek olmadığım hissi çok güzel bir şey Smile Shocked Wink
pembekelebek99

Karakter Sayfası
Karakterin Adı: pembekelebek99

vampirler  Empty
MesajKonu: Geri: vampirler    vampirler  I_icon_minitimePaz Tem. 29, 2012 8:20 am

bende senin gibiyim ama sana özelden mesaj atamıyorum bi bakarmısın o konuyla ilgili ama faceden ekliyebilirsin istersen adım deymın ren volkır
vampire***

vampire***

Karakter Sayfası
Karakterin Adı:

vampirler  Empty
MesajKonu: Geri: vampirler    vampirler  I_icon_minitimePaz Tem. 29, 2012 1:47 pm

tmm sende bni ekliyebilirsi adim tugce tuğçe dolunay resmi var ya mavi yada kırmızı renkte ay

vampirler
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» vampirler
» vampirler
» Vampirler Hakkında ?
» vampirler ve gerçekler
» Ünlü Vampirler