Vampirizm Fan Site
Hey yabancı! üye oluıp aramıza katılmaya ne dersin???
Vampirizm Fan Site
Hey yabancı! üye oluıp aramıza katılmaya ne dersin???
Vampirizm Fan Site
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Vampir Sevenlerin Buluşma Noktası - Vampire Clup

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

vc17 virüsü yokk.

2 posters
YazarMesaj
umutsuzkan

vc17 virüsü yokk. Empty
MesajKonu: vc17 virüsü yokk.   vc17 virüsü yokk. I_icon_minitimeCuma Nis. 26, 2013 6:50 pm

selamlar

vc17 virüsü internette öyle bir patlama yaptıki millet tarantula aramaya başladı Very Happy öncelikle vampirler yok demiyorum ama vc17 virüsü bence yok.
ilk olarak bir resim gösterecem kendim hazırladım googlenin tüm internette haber arama özelliği var ve vc17 virüsüyle ilgili bir haber varmı baktım. işte sonuç resimde.
vc17 virüsü yokk. 575400_140385922815776_1337844227_n

umarım resim çıkmıştır. çıkmamışsa başındaki ve sonundaki [img] bunlar hariç adresi kopyalayın yapıştırın adres yerine resmi görürsün sonuç olarak hiç haber yok vc17 virüsüyle ilgili videolara bakıyorum google video arama tüm video sitelerine bakar ve vc17 virüsüyle ilgili hiçbirşey çıkmıyor 3 5 video çıkıyor. onlarda başka videolar.

insanlar wampirizm konusunda ayinler seanslar yapmaya başladı bunlarla ilgili haberler oluştu. ve millet vampirleri araştırmasın diye konulan bir yalan çıktı vc17 virüsü altına birde ((CERN yardımları ve BSHG' nin araştırmaları ile bulunmuş)) diye yazı attılar sonrada hastalıktır diye gençler bunlardan kaçsın istediler. ilk olarak bu haberin yayınlandığı bir gazete arşivi varmı gazete arşivlerine bakmak çok basit sabah gazetesi mesala sitesine gir arşivi bulursun. bu haberi biri bana göstersin ki bulamıyacak. MİLLET VC17 VİRÜSÜ İNSANLAR VAMPİRLERİ ARAŞTIRMASIN DİYE KONULAN BİR YALANDIR HİÇBİR KANITINI BULAMAZSINIZ. İNGİLTERE GENETİK ARAŞTIRMA MÜHENDİSLERİ BULMUŞTUR DİYORLAR AMA İNGİLTEREDE BSHG DİYE BİR GENETİK ARAŞTIRMA KURUMU BULAMADIM İNGİLTERE WEB SİTELERİNİN SONU CO.UK LA BİTER GENELDE .COM DEĞİL VE BU TİP SİTELERE BAKABİLİRSİNİZ BSHG GENETİK ARAŞTIRMA RESMİ SİTSİ YOK BEN BAKTIM BSGM VAR YANİ ÇAKMA İSİM ATMIŞLAR İNTERNETE VE BSGM Yİ BSHG YAPMIŞLAR VAMPİRLER VARDIR AMA VC17 VİRÜSÜ YOKTUR.
hitokiri

Karakter Sayfası
Karakterin Adı:
Özel Yetenek: Yok!
Statü: İnsan

vc17 virüsü yokk. Empty
MesajKonu: Geri: vc17 virüsü yokk.   vc17 virüsü yokk. I_icon_minitimeC.tesi Mayıs 25, 2013 4:09 am

o hastalığın sahipleri yatalak hastalardır

vc17 virüsü yokk.
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» VC17 Virüsü Nedir? Nasıl Bulunur? Ne İşe Yarar? Nasıl Kullanılır? Hepsini Bu Konuda !
» VAMPİRİZİM (VC17)
» vc17 hakkında
» vampir vürüsü(vc17)