Vampirizm Fan Site
Hey yabancı! üye oluıp aramıza katılmaya ne dersin???
Vampirizm Fan Site
Hey yabancı! üye oluıp aramıza katılmaya ne dersin???
Vampirizm Fan Site
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Vampir Sevenlerin Buluşma Noktası - Vampire Clup

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

vc17 hakkında

5 posters
YazarMesaj
suskunkan

Karakter Sayfası
Karakterin Adı:
Özel Yetenek: Yok!
Statü: İnsan

vc17 hakkında Empty
MesajKonu: vc17 hakkında   vc17 hakkında I_icon_minitimePerş. Kas. 22, 2012 9:52 pm

öncelikle selamlar herkeze

vc17 virüsünü herkez bilir yabancı sitelerde v5 diye geçiyor heryerde var CERN yardımları ve BSHG' nin araştırmaları ile bulunmuş diye geçiyor fakat benim istediğim iki bilgi var şunuda duymuşsunuzdur vc17 yi taşıyan tarantulayı bulacaksınız yarasa karnına enjekte edeceksiniz falan işte tamamda ben yabancı sitelerde araştırma yaptım böyle birşey yok bulamadım artı vc17 diyede geçmiyor biliyorum türk sitelerinde 2 açıklama var vc17 hakkında ve 17v vv gibi farklı şekillerde kısaltılmış olduğu yazıyorda benim istediğim bshg den orjinal ingilizce olarak bunun açıklaması bir link verecek olan varsa sevinirim birde bshg den bu tarantula yarasa birleşiminin açıklaması direk link atın lütfen ben çeviririm türkçeye asıl halini okumak istiyorum
suskunkan

Karakter Sayfası
Karakterin Adı:

vc17 hakkında Empty
MesajKonu: Geri: vc17 hakkında   vc17 hakkında I_icon_minitimePerş. Kas. 22, 2012 10:49 pm

artı şöyle bir açıklama buldum sizce doğrumudur adam yarasaya bulaştırıpda ısırtmayın diyor artı örümceğin zehriylede alakası yokmuş açıklama şöyle

(((Bu virüs örümceklerin ayaklarında bulunan enzim keselerinde genellikle taş altlarına yuva yaparlar bir örümceği yakalayıp laboratuvara götürün orda ayağına bir şırınga batırıp o enzım alın yalnız dikkat edin sakın üst keseden almayın o blüm zehir bölümü alt keseden alın sonra mikroskopta inceleyin sonuşları taratıp vc virüsü olup olmadığın anlarsınız dediğim gibi sakın sonuçlar çıkmadan enjekte etmeyin kanınıza.

Ben erkeğim 16 yaşındaım ergenliğimi tamamladığım halde 2 hafta okula gidemedim annemler doktara falan götürdü bu virüsün olduğu anlaşıldı ama merak etmeyin enjekte ettikten sonra onu sizden alamazlar çünkü kendi stoplazmasını sizin hücre stoplazmasıyla değişior .Bu da çok acı veriyor.Şöyle düşünün vücudunuzdaki bütün hücrelerin sökülüp yeniden takılması gibi.O yarasayı falan sakın kendineze ısırtmayın yarasalar kuduzdur anında ölürsünüz.

Ama o 2 hafta sonra mutlu son ayrıca dna nız değiştiği için göz renginizi kontrol edebilioyorsunuz.Gözleriniz kan görünce neyse ona dönüşür.Bu durumla karşılaştığınız zaman başparmaklarınızı birleştirip burnunuza götürmelisiniz.Ama değişim sürecinde sakın sıvı almayın vücudunuza aksi halde onların dna nla birleşmesine izin vermezsin bu durumdada dönüşümün tamamlanmaz ve AIDS olursun .o yüzden 1 hafta boyunca vücudunuza yemek almayın . sadece tatlı besinler yiyin dönüşüm tamamlandıktan sonra farkı anlıyacaksınız.Geçen gün arkadaşım okulda elime kalem batırdı. o anki öfkeyle onu duvara fırlattım.o yüzzden sinirlenmekten kaçının. Ayrıca öyle vampr konseyi falan yok devlet mi bunlar ? Biz kendi halimizde yaşarız.Virüs direk kalbe ordan akciğerlere gider solunum hızıınız duyulamayacak kadar az olur bu yüzden omuzlarınızı her zaman öne eğik tutun .

Size bir öneri tavşan avlayıp bir günlük demir ihtiyacınızı ordan karşılayabilirsiniz.çünkü bu virü kandaki demir azaltıyor işte bizler ,
bu yüzden kan içeriz.))))

tam olarak bu şekilde yazıyordu
suskunkan

Karakter Sayfası
Karakterin Adı:

vc17 hakkında Empty
MesajKonu: Geri: vc17 hakkında   vc17 hakkında I_icon_minitimeCuma Kas. 23, 2012 4:06 pm

bu forumda kimse yok sanırım
canselcan

canselcan

Karakter Sayfası
Karakterin Adı:

vc17 hakkında Empty
MesajKonu: Geri: vc17 hakkında   vc17 hakkında I_icon_minitimeCuma Kas. 23, 2012 6:55 pm

saçmalıktan başka bir şey değil bunlar inanmayın arkadaşım
change19

vc17 hakkında Empty
MesajKonu: Geri: vc17 hakkında   vc17 hakkında I_icon_minitimePerş. Ara. 06, 2012 9:52 pm

arkadaşlar alacakanralık - the vampire diaries tarzında film dizileri izleyip sonra hayaller kurduğunuzu biliyorum neden ben bella gibi olamıycam ve ya edward yada jacob diye düşünüyosunuz hayal kuruyosunuz bende böyle olsam neler yapabilirim diye ve böyle saçma arayışlara giriyosunuz bunlar bi yazar tarafından hayal gücüne dayalı yazılan kitaplardan filme kurgulanan eserlerdir kendi kendinizi boş ümitlerle kandırmayın derslerinize çalışın bb
umutsuzkan

vc17 hakkında Empty
MesajKonu: Geri: vc17 hakkında   vc17 hakkında I_icon_minitimeÇarş. Tem. 17, 2013 10:01 pm

change19 o yazıyı araştırmalarımda toyken ben yazmıştım aslında ama sanırım siz daha efsanelerin sırrını bile bilmiyorsunuz şuanda siz toy kalmışsınız ve bilgisizsiniz. vc17 şuandaki bilgime göre yoktur ve yaparsanda gerçek vampirlikten farklı olursun ki buna vampirlik denmez hastanede doktor biraz şaşırır size ve güler okadar artı change19 dracula kalesinin şuanda var olduğunu ve ziyarete açık olduğunu biliyormusun. tarihi bir kaledir ve dracula yaşamıştır. ve gerçek dracula söylentileri eski ozamanki köy halkından kalan kayıtlardır. sizin bu siteye üye olmak için çaba yormanızı anlamadım. yani siz bu işi biraz istiyorsunuz ama yorumda inanmıyor gibisiniz. sanırım 19 yaşında ergenliği bitirmek üzere olan birisiniz. benim canımı sıkan inanmayan birine neler söylesende inanmıyacak olması. vc17 bir işe yaramaz evet ama emin ol sende birşey başaramıyacaksın. zaman geçecek ve zamanında bunu araştırırdık diyeceksin. alaca karanlık filminden hiç etkilenmedim ve herzaman eleştirmişimdir. ben bu tip şeyleri gerçeklere göre araştırırım. sen sanırım sen hiçbirşey bilmiyorsun.
Vampirella..

vc17 hakkında Empty
MesajKonu: Geri: vc17 hakkında   vc17 hakkında I_icon_minitimeCuma Mayıs 22, 2015 1:29 pm

arkadaşlar size inandırmaya çalışan yok, bu siteye yeni üye oldum çünkü aynı şekilde bu virüs bende var vücuduma enjekte etmişlerdi çok acı veriyor ama 1 hafta içinde dönüşmüş oluyorsunuz ama kesin sonuç 1 ay içinde oluyor kendimden biliyorum biri benim hakkımda bir konu teptiğinde hemen sinirleniyorum ve hıncımı çok kötü sonuçlarla alıyorum aynı zamanda 9 kat merdivenden normalde çıkamazdım ki hemen yorulurdum artık oda yok olduğundan daha fazla tatlı besin tüketmeye başladım ve güneşe çıktığımda istemeden nefes darlığım oluyor ve gözlerim bulanıklaşıyor göz bebeğim sebebsizce kan gördüğümde büyüyor ve kulaklarım istemsizce oynuyor en ufak sesi bile duyar hale geliyorsunuz test yaptırdım ve vücudumda bu virüs çıktı arkadaşında dediği gibi asla o virüsü sizden alamıyorlar gözleriniz kahverengi ise o ton bazen açılabiliyor kan gördüğünüzde ama eğerki atıyorum, arkadaşınızın bir yeri kanadı hemen ellerinizi birleştirip baş parmaklarınızı burnunuza götürmezseniz o kanı emmek için kendinizi yırtıyorsunuz saçma gelebilir sizlere veya bana inanmayabilirsiniz ben bu virüsten dolayı okulumu çok fazla ihmal ettim ama ikna oranım arttı vs... ben bunları size anlatmak istedim çünkü böyle bir şey var. inanıp inanmamak sizin elinizde inananlara teşekkür ediyorum.. Smile

vc17 hakkında
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» VAMPİRİZİM (VC17)
» vampirler hakkında yanlış bilinenler !!!!!!
» vc17 virüsü yokk.
» VC17 Virüsü Nedir? Nasıl Bulunur? Ne İşe Yarar? Nasıl Kullanılır? Hepsini Bu Konuda !
» Virüs hakkında...