Vampirizm Fan Site
Hey yabancı! üye oluıp aramıza katılmaya ne dersin???
Vampirizm Fan Site
Hey yabancı! üye oluıp aramıza katılmaya ne dersin???
Vampirizm Fan Site
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Vampir Sevenlerin Buluşma Noktası - Vampire Clup

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

vampirler hakkında yanlış bilinenler !!!!!!

YazarMesaj
umutsuzkan

vampirler hakkında yanlış bilinenler !!!!!! Empty
MesajKonu: vampirler hakkında yanlış bilinenler !!!!!!   vampirler hakkında yanlış bilinenler !!!!!! I_icon_minitimeCuma Tem. 05, 2013 2:57 pm

ÖNCELİKLE SELAMLAR.

internette vampirler hakkında çok yanlış bilinenler var bu sitedede ve ben hiçbirini anlamıyorum daha vampirliğin dünyaya nasıl yayıldığını bilmeyenler filmdekilere göre konuşuyor

şimdi gelelim konuya
öncelikle tüm vampir filmleri 1800'ler civarında yazılan vampir romanlarından sonra başlamıştır. ilk yazılan vampir romanı dracula değildir.
ve draculayı bram stoker adlı yazar yazmıştır yazarken kendi yaratıcılığını katarak sarımsağı katmıştır.
daha bilgisayarlar kameralar bulunmamışken. bram stokerden önce başka bir vampir romanı yazılmıştı ve bu roman varney the vampire adlı bir romandı roman 1847 yılında yazıldı ve hiçbir etraftaki filmden kitaptan özenilerek yazılmadı bu roman tüm dünyaya vampirleri yaydı bu roman tamamen telefonun bile olmadığı bir zamanda gerçek konuşmalar söylentiler gerçek efsaneyi anlatanlara göre yazıldı. eyer vampirlerle ilgili kitaplardan bilgi almak istiyorsanız bu kitabı alırsınız ve bilinen kitap filmlere göre en doğrusunu burdan bulursunuz.

şuan vampirizm akımının vampirlerle ilgili söylentilerin tüm dünyanın vampir efsanesini bilmesini sağlayan 1847 yılında yazılmış varney the vampire adlı kitap sayesindedir. bu kitap yazılmasaydı vampirlik bukadar polüler olmazsı alaca karanlık gibi filmler bu kitap üzerine kuruldu ve yeni özellikler akıldan uyduruldu filme uyarlandı.

1: dracula filminden önce bir romandı ve ilk vampir kitabı değildi filmlerden önce vampirlerle ilgili romanlar kitaplar vardı.

2: dracula'nın kim olduğuyla ilgili söylentiler çok karmaşık yok dracula 3.vlad draculadır yok kazıklı voyvodadır gibi şeyler var. ve asıl draculayı yazan bram stoker kitabına vampirlerin sarımsaktan etkilendiğini etkilemiş sadece etkileyici olsun diye şuanki tüm filmlerde sarımsak konusu geçiyor.

3: vampirlerin tüm dünyaya yayılmasını sağlayan varney the vampire adlı kitaptır kitap 1847 yılında yazılmıştır bu kitap olmasaydı kimse gerçek vampirleride araştırmazdı

4: gümüş kurşun vampir için değildir kurtadam içindir.

son olarak bunu googlede biyerden kopyala yapıştır yaptığımı sanmayın hepsini kendim yazdım. isterseniz bakabilirsiniz aynı yazıyı bulamazsınız. ve bunu şunun için yazdım herkez gerçek vampirlerin özelliklerini arıyor ve güneşe çıkamazlar diyorlar hangi filme göre diyorsun sarımsaktan etkilenirler diyorlar hangi kaynaktan buldun gümüş kurşundan etkilenirler diyorlar bunu nereden gördün.
şunu bilmenizi istiyorum vampirlerle ilgili bütün bu bilgiler filmlerden uyarlanmıştır. tüm filmleri kurcalayıp gerçek vampirin filmlerde anlatılanlara göre özelliklerini bulmak istiyorsanız internetten varney the vampire adlı kitabı alın bu kitap 1847 de yazılmıştır ve bilinen sorgulanan tüm vampir özellikleri bu kitaptan alınmıştır ve siz genede sorgulamaya devam edebilirsiniz ama sonradan yazılan kitaplara göre sorgulamayın. alacakaranlıktaki güneşte elmas gibi görünmesi ve sarımsak gümüş kurşun saçmalıktır.

VE HEPİNİZ BU SİTEDE HANGİ KULLANICILAR VAR BİLMİYORSUNUZ BU SİTEDE ÇOK AZ KİŞİ VAR AMA BU SİTEDE VAMPİRLERLE İLGİLİ ÇOK BİLGİ SAHİBİ OLANLARDA VAR BAZI ŞEYLER BAŞARMIŞ OLANLARDA VAR EYER BU YAZIMI ONLARDAN BİRİ OKUYORSA SANA SÖYLÜYORUM BU YAZIM SADECE TÜM FİLMLER VE KİTAPLARA GÖRE EN DOĞRU OLANINI ANLATMAKTI. UMARIM SİZDE BİRŞEYLER BAŞARIRSINIZ.

not: kendinde vampir özellikleri bulan hiçkimseye inanmayın özellikle internette gördüklerinize bu sitede bunlardanda çok var.

işte asıl ilk vampir kitabı
vampirler hakkında yanlış bilinenler !!!!!! Varney_the_Vampire

vampirler hakkında yanlış bilinenler !!!!!!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Vampirler
» vampirler hakkında yanlışlar KESİN OKUYUN !!!!
» vampirler hakkında yeni bi bilgi buldum
» Vampirler ve Yasaları
» vampirler