Vampirizm Fan Site
Hey yabancı! üye oluıp aramıza katılmaya ne dersin???
Vampirizm Fan Site
Hey yabancı! üye oluıp aramıza katılmaya ne dersin???
Vampirizm Fan Site
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Vampir Sevenlerin Buluşma Noktası - Vampire Clup

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Vampirler ve Yasaları

+16
cesaret_savaşı
byharry78
vampire***
kötüüü
ilyel
kan_leydi
peri_cullen
DRUZ-BACKA
hartemes
Kasumi Akatsuki
CastieL Winchester
lilitherian_pandeva
daRkNeSS_LiFe
ALUCARD
yuuki cross
A. Edward Souen
20 posters
YazarMesaj
A. Edward Souen
Yüce Vampir
A. Edward Souen

Karakter Sayfası
Karakterin Adı: A. Edward Souen
Özel Yetenek: Zihinsel Kontrol
Statü: Safkan Vampir

Vampirler ve Yasaları Empty
MesajKonu: Vampirler ve Yasaları   Vampirler ve Yasaları I_icon_minitimeSalı Nis. 21, 2009 6:45 pm

Vampirler insanlar gibi doğar, büyür ve nihayetinde ölürler. Bu özellikleri onları toplu yaşamın derinliklerine itmiştir. Hernekadar insanlarla birlikte yaşasalarda kendi içlerinde gruplaşarak birleşmiş ve küçükte olsa etkili bir topluluk yaratmışlardır bununla beraber toplu yaşamın zorlukları onları çeşitli kurallar üretmeye davet etmiştir.

Vampirler doğasında kana bağımlı yaratıklar olarak yaratıldıklarından kurallarıda herzaman kan üzerine oluşmuştur. Ana başlık kan olunca dolayısıyla kurallarda korkutucu gelebilir fakat bu onlar için zorunlu bir yaşam biçimidir.

Vampir Yasaları

1) Öl fakat vampir tarihi tehlikede olmadığı sürece asla can alma! (Görüldüğü üzere bu maddede vampirlerin insanlar üzerinde zarar verme yetkilrini tamamen kısıtlamıştır. Vampirler aldıkları cezadan sonra bu ve bunun gibi yöntemler ile insnalardan uzak durmaya çalışmışlardır)

2)Yaşlılardan başka hiçbir vampir insan kanı içemez! (Yaşlı kelimesinden kasıt burada "Safkan" safkan vampirler kendi aralarında Yaşlı olarak sınıflandırılırlar ve insan öldürme yetkileri sadece onlarda bulunur fakat korktuklarından bunu pek başaramazlar)

3)Bayram dışında yaşlıların izni olmadan kurban vermek yasaktır! (Bayram olaak nitelendirilen kelime vampirlerin kendi özel günlri olan Kan Bayramı'dır. Bu bayram sanıldığının aksine vahşet ve nefret dolu olmaksızın daha çok mutlukluk ve hoşgörü üzerine kuruludur. Bayram günleri Vampirler hayvanlardan temin ettikleri kanları yaşlılar başkanının huzurunda büyük bir ziyafet vererek tüketirler. Cümlede bahsi geçen "Kurban" kesinlikle bir insanı andırmamalıdır Vampirler orta çağa kadar tamamen dostani bir şekilde ihtiyaç duydukları kanı hayvanlardan temin ettiler..)

Yukarıdaki bilgilere bakacak olursak vampirlerin genel olarak kurallarının insani haklara uygun olduğu görülsede bu durum pek uzun sürmemiştir 13.Yüzyılın sonlarına doğru karanlık Avrupa'nın baskısı vampirleri isnanlara düşman etmiştir. Kuraları tamamen çiğneyen vampirler (Yaşlılar Hariç), köylere, şehirlere, kasabalara saldırarak dönemin insanlarına karşı ayaklanırlar. Bu durum din adamlarının dikkatini kısa sürede çeker ve Haçlı Ordusu yönünü vampirlere çevirir. 3 gün işeçrisinde binlerce vampir tamamen avrupadan silinir ve tarih bu şekilde yok olur...
https://vampirizm.yetkin-forum.com
yuuki cross

yuuki cross

MesajKonu: Geri: Vampirler ve Yasaları   Vampirler ve Yasaları I_icon_minitimeÇarş. Nis. 22, 2009 7:14 pm

hım gerçek üstü bir şeylwe ilgili bu kadar harika şeyleri yazmak hayal etmek çok güzel ya...
ALUCARD

ALUCARD

MesajKonu: Geri: Vampirler ve Yasaları   Vampirler ve Yasaları I_icon_minitimePerş. Nis. 23, 2009 9:47 pm

bazı seylere var oldugu için inanmayız
inandıgımız için vardırlar

ALUCARD si eman ym
A. Edward Souen
Yüce Vampir
A. Edward Souen

Karakter Sayfası

MesajKonu: Geri: Vampirler ve Yasaları   Vampirler ve Yasaları I_icon_minitimeCuma Nis. 24, 2009 12:48 pm

yuuki cross demiş ki:
hım gerçek üstü bir şeylwe ilgili bu kadar harika şeyleri yazmak hayal etmek çok güzel ya...
teşekkür ederim =) beğenmene sevindim. Kendimce pek iyi olmadı ama teşekkürler =)
daRkNeSS_LiFe

daRkNeSS_LiFe

MesajKonu: Geri: Vampirler ve Yasaları   Vampirler ve Yasaları I_icon_minitimePaz Nis. 26, 2009 4:46 pm

hayaL qücünü kuLLanıpda böyLe birsey yazman süper birsey.. Bence cok iyi oLmus Very Happy
lilitherian_pandeva

lilitherian_pandeva

MesajKonu: Geri: Vampirler ve Yasaları   Vampirler ve Yasaları I_icon_minitimeCuma Mayıs 22, 2009 8:17 pm

Hıımm yazı güzel.Yani bir yazı olarak güzel.Ancak bakış açılarımız biraz farklı.Aslında daha çok sanırım senin vampirlere bakış açın biraz farklı.Yani açıkçası vampirler öle iyi sevimli hoş canlılar değillerdir.Bir anlaşma karşılığı safkan olmayan bir vampiri evcil hayvan edinip safkanıyla dost olamazsın.Kan dediğimiz şeye - bi anlamdada güce- hem lanetlerinden dolayı hemde kendi bağlılıklarından dolayı bağımlılıkları vardır.Onun dışında kesinlikle ilk etapta insan olduklarını - ruhunu şeytana satmış insanlar; karşılığındada bu güçle donanmış - düşünürüm.Bu durumda iyilik melekleri değillerdir.Bunun yanı sıra kan içmek her zaman kötü görülen bir eylem olagelmiştir.Bu anlamda kana zaafı olan bir türün iyi görülmeside pek mümkün değildir.Onunda dışında güç için tanrıya sırt çeviren bu tür, tanrı tapar insanları pek umursamaz hatta sevmez.Onlar zaten basit bir türdür gözünde bu durumda sadece yemdirler.Bazı vampir efsanelerinde ise insan kanı hayvanlarınkine oranla daha kutsal ve güçlüdür.Vampirler daha çok onu tercih eder hatta hayvan kanı doyuma ulaştırmaz vs vs vs... Gerçi tabi bu sadece bakış açısı farklılığı.Yünede ben şöle düşünüyorum bir vampir olgusu varsa - nede olsa kendisi yok - herkes aynı şeyi düşünmesede birbirine yakın olmalıdır bir fikir birliğine varılmalıdır.Tartışmak isterim.

Bu arada Alucard yüzde yüz katılıyorum inandığımızdan yaratmışızdır...
A. Edward Souen
Yüce Vampir
A. Edward Souen

Karakter Sayfası

MesajKonu: Geri: Vampirler ve Yasaları   Vampirler ve Yasaları I_icon_minitimeCuma Mayıs 22, 2009 8:38 pm

ben vampirleri birer canavar olarak görmüyorum hem ayrıca canavar oldukalrınıda idda edemeyiz sonuçta ortada kanıtlanmış birşey yok sadece varsayımlar...
lilitherian_pandeva

lilitherian_pandeva

MesajKonu: Geri: Vampirler ve Yasaları   Vampirler ve Yasaları I_icon_minitimeC.tesi Mayıs 23, 2009 8:39 am

Zaten bende canavar olarak görüyorum.Sadece kana susamış olmaları gerektiğini düşünüyorum.Buda canavarlık değildir kendi doğalarının bir parçasıdır bence.Zaten vampirleri seveceksek onları yumuşatarak bazı kötü özellikleri törpüleyerek insansılaştırarak yapmamalıyız bunu.Seveceksek beğeneceksek ilgi duyacaksak neyse onlar o haliyle beğenmeliyiz.Gerçi bunların hepsi benim fikrim seninkide o saygı duyarım.Zaten varsayıımlar üzerinden konuşulduğundan istediğimiz varsayımı kabul edebiliriz Smile
CastieL Winchester
I. Sınıf İnsan
CastieL Winchester

MesajKonu: Geri: Vampirler ve Yasaları   Vampirler ve Yasaları I_icon_minitimeÇarş. Mayıs 27, 2009 10:04 am

Bence hayet güzel olmuş tebrikler... ^^ Daha da bekleriz! xD
Kasumi Akatsuki
Seviye D Vampir
Kasumi Akatsuki

Karakter Sayfası
Karakterin Adı: Kasumi Akatsuki
Özel Yetenek: Yok!
Statü: İnsan

MesajKonu: Geri: Vampirler ve Yasaları   Vampirler ve Yasaları I_icon_minitimePaz Haz. 07, 2009 11:22 am

sen yazar olmayı denemelisin bence baya iyi yazıyosun süper olmuş
hartemes

MesajKonu: Geri: Vampirler ve Yasaları   Vampirler ve Yasaları I_icon_minitimeCuma Ocak 29, 2010 6:22 am

Vampirlerin yasaları yoktur. Kanunu kanunsuzluklarıdır. Kandan güç veya ölümsüzlük kazanmazlar. Birçok vampir kan içmez, içinler ise bunu sapık kişiliklerini tatmin etmek için kullanırlar. Eğer illaki bir vampir yasası bilmek istiyorsanız yalnızca bir kurarları vardır;
“Kimse örenmediği sürece zevkin sınırları yoktur.”
DRUZ-BACKA

MesajKonu: Geri: Vampirler ve Yasaları   Vampirler ve Yasaları I_icon_minitimeÇarş. Şub. 03, 2010 2:03 am

BİLMİYORUM VAMPİRLERIN OLDUGUNA Bİ TÜRLÜ İNANMIYORUM DÜNYA EDEBİYATINDA MİTOLOJIK TARİHTE VAMPİR KADAR POPÜLER OLAN BİŞE YOK AMA YINEDE INANMAMI SAGLAYAN SOMUT BİŞEYLE KARŞILAŞMADIM
peri_cullen

MesajKonu: Geri: Vampirler ve Yasaları   Vampirler ve Yasaları I_icon_minitimeCuma Şub. 05, 2010 5:12 pm

bence çok dağru yazılmış paylaşım için teşekkürler...
kan_leydi

kan_leydi

MesajKonu: Geri: Vampirler ve Yasaları   Vampirler ve Yasaları I_icon_minitimeCuma Haz. 18, 2010 6:58 pm

DRUZ-BACKA demiş ki:
BİLMİYORUM VAMPİRLERIN OLDUGUNA Bİ TÜRLÜ İNANMIYORUM DÜNYA EDEBİYATINDA MİTOLOJIK TARİHTE VAMPİR KADAR POPÜLER OLAN BİŞE YOK AMA YINEDE INANMAMI SAGLAYAN SOMUT BİŞEYLE KARŞILAŞMADIM
al bendende okadar Smile
ilyel

ilyel

MesajKonu: Geri: Vampirler ve Yasaları   Vampirler ve Yasaları I_icon_minitimePerş. Tem. 15, 2010 12:49 pm

Smile vampirlerin varlığına inanmayan arkadaşlara;

VAMPİRLER VARDIR ama insan gibidirler bir çok türü vardır genelde 2ye ayrılırlar asil olanlar ve sonradan gelenler.Asil olanlar genelde slav ırkına dahildir ailedengelen bir özelliktir.Ayrıca şu alacakaranlık tan efsanelerdenfalan bahsetmiyorm.Tek farkları kanın verdiği özelliklerden biri olan derinin kırışıklara vs karşı dirençli olması (yaşlılık karşıtı ürünlerin birçoğunda kan özü bulunmaktadır) ve iç güdülerinin insanlara göre daha kuvvetli olması.Sonradan olan arkadaşlar ise genelde asil bir vampirle kan kardeşi olarak vs. olunuyor.Bunu bulaşıcı bir hastalık gibi görmeyin olup/olmamak kişinin kendi kararı...Aşırı derecede enerjik oluyorsunuz.Günışığı sarmısak vs. bi işe yaramıyor ama bazı vampirler efsanelere inanarak onlardan uzak duruyor...Sorusu olan var mı?
kötüüü

MesajKonu: Geri: Vampirler ve Yasaları   Vampirler ve Yasaları I_icon_minitimeÇarş. Eyl. 07, 2011 11:57 am

ben vampir olmak isterdim kanı seviyorum çünkü keşke vapir dogsaymışım Sad
vampire***

vampire***

Karakter Sayfası
Karakterin Adı:

MesajKonu: Geri: Vampirler ve Yasaları   Vampirler ve Yasaları I_icon_minitimeC.tesi Tem. 21, 2012 11:16 am

A. Edward Souen demiş ki:
Vampirler insanlar gibi doğar, büyür ve nihayetinde ölürler. Bu özellikleri onları toplu yaşamın derinliklerine itmiştir. Hernekadar insanlarla birlikte yaşasalarda kendi içlerinde gruplaşarak birleşmiş ve küçükte olsa etkili bir topluluk yaratmışlardır bununla beraber toplu yaşamın zorlukları onları çeşitli kurallar üretmeye davet etmiştir.

Vampirler doğasında kana bağımlı yaratıklar olarak yaratıldıklarından kurallarıda herzaman kan üzerine oluşmuştur. Ana başlık kan olunca dolayısıyla kurallarda korkutucu gelebilir fakat bu onlar için zorunlu bir yaşam biçimidir.

Vampir Yasaları

1) Öl fakat vampir tarihi tehlikede olmadığı sürece asla can alma! (Görüldüğü üzere bu maddede vampirlerin insanlar üzerinde zarar verme yetkilrini tamamen kısıtlamıştır. Vampirler aldıkları cezadan sonra bu ve bunun gibi yöntemler ile insnalardan uzak durmaya çalışmışlardır)

2)Yaşlılardan başka hiçbir vampir insan kanı içemez! (Yaşlı kelimesinden kasıt burada "Safkan" safkan vampirler kendi aralarında Yaşlı olarak sınıflandırılırlar ve insan öldürme yetkileri sadece onlarda bulunur fakat korktuklarından bunu pek başaramazlar)

3)Bayram dışında yaşlıların izni olmadan kurban vermek yasaktır! (Bayram olaak nitelendirilen kelime vampirlerin kendi özel günlri olan Kan Bayramı'dır. Bu bayram sanıldığının aksine vahşet ve nefret dolu olmaksızın daha çok mutlukluk ve hoşgörü üzerine kuruludur. Bayram günleri Vampirler hayvanlardan temin ettikleri kanları yaşlılar başkanının huzurunda büyük bir ziyafet vererek tüketirler. Cümlede bahsi geçen "Kurban" kesinlikle bir insanı andırmamalıdır Vampirler orta çağa kadar tamamen dostani bir şekilde ihtiyaç duydukları kanı hayvanlardan temin ettiler..)

Yukarıdaki bilgilere bakacak olursak vampirlerin genel olarak kurallarının insani haklara uygun olduğu görülsede bu durum pek uzun sürmemiştir 13.Yüzyılın sonlarına doğru karanlık Avrupa'nın baskısı vampirleri isnanlara düşman etmiştir. Kuraları tamamen çiğneyen vampirler (Yaşlılar Hariç), köylere, şehirlere, kasabalara saldırarak dönemin insanlarına karşı ayaklanırlar. Bu durum din adamlarının dikkatini kısa sürede çeker ve Haçlı Ordusu yönünü vampirlere çevirir. 3 gün işeçrisinde binlerce vampir tamamen avrupadan silinir ve tarih bu şekilde yok olur...

Not: Bu yazı kesinlikle gerçeklik payı taşımaksızın yazılmıştır. Dini bir bilgi içermemektedir söz konusu olan bilgiler tamamen hayalgücünden ibarettir lütfen yanlış değerlendirmeyiniz!
ben pc'de araştırdığımda buna hiç rastlamadım nereden buldun bunları ben daha değişik bilgiler biliyorum bu bilgiyi daha yeni öğrendim Question
byharry78

Karakter Sayfası
Karakterin Adı:

MesajKonu: Geri: Vampirler ve Yasaları   Vampirler ve Yasaları I_icon_minitimeSalı Ekim 09, 2012 8:51 pm

Gerçek Bir Vampir Varsa Lütfen Mesaj Atsın
cesaret_savaşı

Karakter Sayfası
Karakterin Adı:

MesajKonu: Geri: Vampirler ve Yasaları   Vampirler ve Yasaları I_icon_minitimePaz Ekim 28, 2012 2:36 pm

İLYEL SEN VAMPİR MİSİN GERÇEKTE
kanlikontesss

kanlikontesss

Karakter Sayfası
Karakterin Adı:

MesajKonu: Geri: Vampirler ve Yasaları   Vampirler ve Yasaları I_icon_minitimeSalı Mayıs 13, 2014 6:42 pm

benim bildiğim yasalar şunlar
1- gizlilik : gerek yüzünü kanından olmayanlara göstermeyeceksin.bu senin kan üzerindeki hakkından vazgeçmen demektir.
2-bölge :senin bölgen senin meselendir.kimse senin bölgende sana karşı gelemez
3-nesil:başka birilerini ancak yaşlılardan(safkan)onayıyla dönüştürebilirsin yoksa dönüştürdüğünle beraber öldürülürsünüz
4-sorumluluk:yarattığın senn çocuğundur onu serbest bırakana kadar sen yönetmelisin
5-konukseverlik:başkasının bölgesine girersen kendini tanıt.onun onayı olmadan sen bir hiçsin
6-yok etme : kendi kanından olan kimseyi yok etmeyeceksin.yok etme ancak yaşlılara aittir.yalnızca en yaşlı olan kan avını başlatabilir KAN AVI : vampir için ölüm emri
ŦŔƱƐ ßĿ♥♥D

ŦŔƱƐ ßĿ♥♥D

Karakter Sayfası
Karakterin Adı:

MesajKonu: Geri: Vampirler ve Yasaları   Vampirler ve Yasaları I_icon_minitimePtsi Ağus. 25, 2014 9:21 pm

Bende birşey merak ettim Şu davet edilmeden içeri girme olayı gerçekmi ?
Sebastian7285

MesajKonu: Kn   Vampirler ve Yasaları I_icon_minitimePtsi Mart 27, 2017 3:00 pm

Kan lazim bana
Ali koca

MesajKonu: Geri: Vampirler ve Yasaları   Vampirler ve Yasaları I_icon_minitimePerş. Tem. 05, 2018 3:43 pm

Vampir olmak istiyorum yarvarırım her yolu denedim vampir olmak için nolur tel 05319457353 whatsap kullaniyorum

Vampirler ve Yasaları
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Vampir Yasaları
» Vampirler gerçekten var mı?
» vampirler
» vampirler
» Ünlü Vampirler