Vampirizm Fan Site
Hey yabancı! üye oluıp aramıza katılmaya ne dersin???
Vampirizm Fan Site
Hey yabancı! üye oluıp aramıza katılmaya ne dersin???
Vampirizm Fan Site
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Vampir Sevenlerin Buluşma Noktası - Vampire Clup

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

gercek bilgi sahibi insanlarla tanismak istiyorum (yardim edin)

YazarMesaj
melezvampir

melezvampir

Karakter Sayfası
Karakterin Adı:
Özel Yetenek: Yok!
Statü: İnsan

gercek bilgi sahibi insanlarla tanismak istiyorum (yardim edin) Empty
MesajKonu: gercek bilgi sahibi insanlarla tanismak istiyorum (yardim edin)   gercek bilgi sahibi insanlarla tanismak istiyorum (yardim edin) I_icon_minitimeÇarş. Ocak 21, 2015 7:47 pm

Artik cidden sıkıldım vampir oldugunu idda edip sacma sapan seyler konusan insanlardan ben gercek bilgiler istiyorum vampir olan veya vampirler hakkinda gercek bilgisi olan parapsikoloji psisik guclerle ilgilenen insanlarla tanisip konusmak onlardan bilgi almak istiyorum herkes bunu istiyor tabiki ama hic kimse bende ki guce sahip degil yada benim gibi olan cok az insan var aranizda bilmiyorum. Deneyimim yok kendime olan guvenim yok var olan ve yok olmaya yuz tutmus psisik yetenegimden baska bir sey yok. Bilge kisilerle konusup kendimi gelistirmek istiyorum bana yardim edecek kisiler varsa aranizda bana ozelden mesaj atabilirsiniz. Konustugumuz her sey aramizda bir sir olarak kalacagindan kimseye soylemeyecegime karsi yemin ederim zaten soylesemde inanmazlar insanlarimiz vampirlere ve parapsikoloji ye inanmiyor deli durumuna duserim direkmen.

gercek bilgi sahibi insanlarla tanismak istiyorum (yardim edin)
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Vampir olmayı herşeyden çok istiyorum
» Artık Vampir Olmak İstiyorum !
» Vampir olmak istiyorum tel 05319457353
» Gerçek Kan
» selam gerçek vampirler